Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Uite ce-mi doresc de ziua mea


bogdan4x4

Postări Recomandate

  • 3 ani mai târziu...

Re: Uite ce-mi doresc de ziua mea

 

Invita-ne din timp la petrecerea aniversara ptr a te putea onora. :wink:

Felicitarile, masa, dansul si prima tura cu masina unde vor avea loc?

TOYOTA LJ 70

BMW 528I

Pieptul sus, privirea in fata (in4) si mergem tot inainte! :jp1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Uite ce-mi doresc de ziua mea

 

@giany , Pe langa faptul ca topicul e din 2007 , bogdan 4x4 a si decedat.

Data viitoare fi mai atent

Editat de Max
Never stop exploring
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Uite ce-mi doresc de ziua mea

 

giany...te mai uiti, asa, chiar daca pare ciudat, prin jurul tau, pe forum??? daca, te uitai... cu putina atentie, vedeai ca topicul acesta e foarte vechi si, in josul paginii, stanga...vedeai si pe initiatorul lui, prietenul nostru bogdan4x4, care, din pacate, ne-a parasit...

ce pot sa-ti mai spun....asa, in spirit de gluma totusi, pentru ca-i placea si ar fi apreciat...nu cred ca ai vrea sa-l feliciti si sa participi, acum, cu el, la masa...sau la dans....

Offroad Racing Romania - the ORIGINAL since 2006

Membru Club T44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Uite ce-mi doresc de ziua mea

 

giany...te mai uiti, asa, chiar daca pare ciudat, prin jurul tau, pe forum??? daca, te uitai... cu putina atentie, vedeai ca topicul acesta e foarte vechi si, in josul paginii, stanga...vedeai si pe initiatorul lui, prietenul nostru bogdan4x4, care, din pacate, ne-a parasit...

ce pot sa-ti mai spun....asa, in spirit de gluma totusi, pentru ca-i placea si ar fi apreciat...nu cred ca ai vrea sa-l feliciti si sa participi, acum, cu el, la masa...sau la dans....

 

HE, HE, ce ar mai rade si el de-ar citi asta...............

Foarte tare giany, dar nu te stresa, la cum il stiu eu pe Bogdan ( deh , coleg de club) nu se supara pe tine.........

ing. Luigi PIRSU

www.nissan4x4.ro

service si tunning NISSAN

Facebook PAGE: NISSAN4x4 SERVICE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Uite ce-mi doresc de ziua mea

 

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!

Nu am stiut ca Bogdan a decedat ...astazi am aflat de la Matache si apoi de pe forum. Nu sugerez moderatorilor sa inchida topicurile celor ce nu mai sunt printre cei vii insa o bentita neagra la avatar sau un text cu mesajul: "In memoriam" ar evita astfel de discutii si greseli.Chiar si discutii f vechi, cum este aceasta in care eu am postat un comentariu, pot starni interesul unor noi membri care nu au cunostinte despre membrii trecuti in lumea celor drepti. Scuze, celor pe care fara sa vreau i-am deranjat! Scuze!

TOYOTA LJ 70

BMW 528I

Pieptul sus, privirea in fata (in4) si mergem tot inainte! :jp1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Uite ce-mi doresc de ziua mea

 

acum fara suparare....in pag principala e poza lui Bogdan cu data nasterii si data decesului...plus cu o banda neagra in coltul stanga sus.....dar tu nu ai observat

 

nu-i bai...sigur treaba asta l-a amuzat pe Bogdan...acolo unde e...dar pe viitor...fi un pic mai atent :tk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare