Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Intalnire posesori de Isuzu


silviub

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 119
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

  • 1 lună mai târziu...

Re: Intalnire posesori de Isuzu

 

Dragi Posesori de Tractorase ISUZU, intilnirea este saptamina viitoare pe 22-23 martie :h5

Cine poate veni sa-mi dea de stire. (daca e nevoie de cazare trebuie sa stiu citi vin)

Oricum e cald afara si se poate campa si la corturi (pentru cei care avem incalzire centrala :x nu conteaza unde dormim)

 

 

Frumos domn' Florin....., sa nu dai un telefon .....

most sports require only one ball, real sports require two....

www.corb44.ro

[www.corb44.ro/challenge

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnire posesori de Isuzu

 

da de mult nu s-a mai facut nici o intalnire de isuzisti. chiar asa nu mai are nimeni masini d-astea ?

 

 

Cred ca nu prea mai sunt fonduri, ca masini mai sunt destule... Daca chiar sunt doritori, ma ocup de organizare. Numa dati-mi de veste, aici sau pe telefon

most sports require only one ball, real sports require two....

www.corb44.ro

[www.corb44.ro/challenge

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 an mai târziu...

O posibila intinlre a posesorilor de maraca ISUZU!

 

Incerc sa ne vedem de ceva timp de cind sint posesor de aceasta marca , dar nimeni .... nu mai este in circulatie aceasta marca de masina ? Astept doritori de aceasta propunere sa devina si reala .O eventuala intrunire! Cu stima Cristian.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 luni mai târziu...

Re: Intalnire posesori de Isuzu

 

Ba s-ar putea sa devin eu..Deja ma plimb cu un Trooper/Monterey de vreo saptamana si-mi place-al dracu`..

Problema e ca masina a fost la niste pasari analfabete (nu zic ciori proaste ca se considera rasism) si nu stiu ce s-a intamplat dar au scos cardanul spate..Merge doar fata acum,daca o dau pe greu merge inainte dar sare in marsarier .Ai idee de ceva piese ieftine pentru 3.1 td,94,ca ma cam descurajeaza o eventuala investitie majora..Sau daca stai prin zona Titan poate ne vedem sa arunci un ochi de posesor batran de Isuzu..

0722.246.245-YMS/e-mail-stoica.mdragos@yahoo.com
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnire posesori de Isuzu

 

Ba s-ar putea sa devin eu..Deja ma plimb cu un Trooper/Monterey de vreo saptamana si-mi place-al dracu`..

Problema e ca masina a fost la niste pasari analfabete (nu zic ciori proaste ca se considera rasism) si nu stiu ce s-a intamplat dar au scos cardanul spate..Merge doar fata acum,daca o dau pe greu merge inainte dar sare in marsarier .Ai idee de ceva piese ieftine pentru 3.1 td,94,ca ma cam descurajeaza o eventuala investitie majora..Sau daca stai prin zona Titan poate ne vedem sa arunci un ochi de posesor batran de Isuzu..

 

Bre, pasarile nu stie sa citeste decat in cartile de joc,si stie sa numara banii luati pe fer ... acolo unde o fi ajuns si cardanu lu matale ... daca merge doua roti la toroapa ce rhost ar mai avea si impatru x impatru ... :ha:

 

Acum ...

Eu am un amic care si-a facut la noi un Trooper de curand ...Mai are una de piese ... doar ca nu prea vrea sa se desparta de ea ... Sa vad ce pot face ...ca mai am una-alta pe lista ptr altcineva.

In ceea ce privesc consumabilele si alte maruntisuri ptr masina asta iti pot aduce eu la preturi rezonabile...

Nu stiu cum naiba se face ... dar de cand il am pe "Remusica" ...a inceput sa-mi placa marca asta ... :grin:

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnire posesori de Isuzu

 

Sincer mi-e foarte greu sa fac acest pas fara sa stiu la ce ma bag.Am avut oferta la 700 eur toata cutia,cu reductor,ceea ce m-a descurajat complet...pe acolo nu-si da nimeni interesul sa ia cardanul de pe unde o fi (vorba lu`colegu`,o fi la REMAT,ca e de AL. )

Pana la vreo solutie concreta,purceaua e moarta-n cotet,si cu curu`n usa.

O intalnire n-am fost inspirat sa facem azi,pe lumina,poate sa vb de maine incolo.

0722.246.245-YMS/e-mail-stoica.mdragos@yahoo.com
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 luni mai târziu...

Re: Intalnire posesori de Isuzu

 

salutare posesorilor de marca isuzu ,in perioada 15-16-17 februarie 2013(organizez)o socializare in cheia PH gratar sprit voie buna si plimberi in functie de dotarile masinilor !Doritorii ma pot contacta telefonic sau PM! Cu stima Cristian.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 luni mai târziu...
  • 8 luni mai târziu...

Re: Intalnire posesori de Isuzu

 

salutare posesorilor de marca isuzu ,in perioada 15-16-17 februarie 2013(organizez)o socializare in cheia PH gratar sprit voie buna si plimberi in functie de dotarile masinilor !Doritorii ma pot contacta telefonic sau PM! Cu stima Cristian.

Deci...Ce ziceam..?daca n-a fost in 2013,poate anu`asta..La Cheia ma bag si eu.

Editat de SUPERDRAGOS
0722.246.245-YMS/e-mail-stoica.mdragos@yahoo.com
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 ani mai târziu...

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare