Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

SJ410_masivul Cozia


Vizitator Light

Postări Recomandate

Vizitator Light
Pana aici am putut urca, fiind un spatiu deschis nameti de zapada vascolitia imi blocau drumul si pentru ca eram singur nu am dorit sa fortzez trecerea :cry: ...desi de aici mai aveam putin pana la cabana, aceeasta fiind vizibila pe culme..a trebuit totusi sa folosesc echipamentu' din dotare (lopata) pentru a putea intoarce masina..
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Light
...asa e dar nu prea cunosc in zona pasionati de offroad (Calimanesti) afara de cativa prieteni care, ori doresc sa-si achizitioneze acum masini, ori le aveau "under construction", ori sunt cu vanatoarea si nu cu "privitu'"...dar poate la anu' vom fii mai multi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Light

..trebuie sa va spun ca a fost totusi un risc controlat eu cunoscand drumul si fiind echipat (echipament, hrana, apa, lanterna, etc.) pentru conditii de iarna in munte iar deplasarea si traseul era cunoscut de apropiatii mei, semnal de telefon este maxim pe tot traseul, iar pentru "recuperare auto" in zona sunt si cei de la exploatarea forestiera care au acareturile optime pentru asta (inclusiv buldozere)..asa ca nu va faceti griji, totul a fost o experienta pe care o voi repeta ori de cate ori am ocazia :D atat vara cat si iarna..si va astept si pe voi

 

 

 

 

p.s. ...am vesti ca acum au bagat "lama" pana sus la cabana si nu a mai nins asa ca este chiar o iesire soft !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MARIUS - eu nu stiu cum te dai singur cind ai o gramada de persoane care sunt din Brasov si asta din ce am observat eu pe site, plus Lazar care face mai mereu trasee cu turisti sau de plimbare :care

 

LIGHT - sigur mai spre vara o sa-ti fac o vizita, pentru ca vreau sa merg la cabana. Deja am trecut-o in agenda.

www.mitsubishi.org.ro

T 44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uau DEMENTIALE pozele. ce zona, ce peisaj, ce lumina. superb... iar iesitul de unu singur isi are farmecul lui :grin: cine mai iese si singur intelege chestia asta, sunt sigur :h5

trebuie sa trec si eu pe-acolo candva

Suzuki Vitara

sa sara noroiuuu'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare