Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

>> Sugestii Forum


vstef_is

Postări Recomandate

Re: >> Sugestii Forum

 

Cred ca asta este singurul topic unde pot scrie si eu ceva...La mica publicitate nici macar la alte anunturi nu pot scrie, dar mai sa adaug eu...cel mai aiurea forum ever !!!

 

Poate fi fost mai bine sa citesti intai Regulamentul acestui forum, sa dai buna ziua......asa cum se cuvine cand intri in casa cuiva, nu crezi ?

 

PS - Mai e un topic unde poti scrie ceva si anume cel de Prezentarea membrilor - vezi link-ul de mai jos - si unde ai ocazia sa ne spui doua-trei cuvinte despre tine......

http://forum.club4x4.ro/showthread.php?41601-Topic-de-prezentare-a-membrilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 336
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: >> Sugestii Forum

 

Cred ca asta este singurul topic unde pot scrie si eu ceva...La mica publicitate nici macar la alte anunturi nu pot scrie, dar mai sa adaug eu...cel mai aiurea forum ever !!!

 

Doamnelor si domnilor,

 

Priviti acest exemplar mucos si prost crescut si veti intelege de ce exista pe acest forum anumite reguli de bun simt care, ar fi normal sa se respecte fara ca ele sa fie trecute ca obligatorii in Regulamentul forumului.

 

Principala preocupare a acestui rumegator a fost de a intra direct in sectiunea de anunturi de mica publicitate.

Neputand face acest lucru deoarece setarile forumului nu ii permit, a constatat el ca asta e cel mai aiurea forum ever.

 

Asa o fi, nu zic nu. Ma mir de cei peste 5000 de utilizatori activi de ce naiba mai stau pe aici. :grin:

 

Alecsutzule, forumul nu e obligatoriu. Sterge-te la nas prin alte parti nu de alta dar iti curg mucii pe tastatura si fac scurtcircuit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 an mai târziu...

Re: >> Sugestii Forum

 

Imi permit o sugestie: am observat atat in postarile mele cat si in ale altor colegi,ca exista situatii osor neplacute,independente de vointa celui ce posteaza,in care in text se strecoara cate o figurina Smiley.Sugestia mea este ca intre un semn de punctuatie,cum ar fi de exemplu " : " si cuvantul urmator sa puneti spatiu.

 

Un exemplu:

Am constatat urmatoarele:e posibil sa ma deplasez... (varianta fara spatiu)

Am constatat urmatoarele: e posibil sa sa ma deplasez...(varianta cu spatiu dupa ":")

Life's Too Short To Drive Boring Cars
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: >> Sugestii Forum

 

Nomad, mi se pare buna sugestia. Eu, deobicei, gresesc foarte putin spre deloc pentru ca stiu si aplic urmatoarea regula de redactare: nu se lasa spatii inainte de semnele de punctuatie ci dupa ele.

De asemenea, mai adaug ca in cazul parantezelor, acestea trebuie lipite de cuvintele din paranteza (ca aici).

:h5

aka v1tara aka Sorin

(__\≡≡≡$≡≡≡/__) Vitara 1.6 16v

[__]\≡≡≡\≡Ө≡/≡≡≡/__] Patrol Y61 2.8

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: >> Sugestii Forum

 

Imi permit o sugestie: am observat atat in postarile mele cat si in ale altor colegi,ca exista situatii osor neplacute,independente de vointa celui ce posteaza,in care in text se strecoara cate o figurina Smiley.Sugestia mea este ca intre un semn de punctuatie,cum ar fi de exemplu " : " si cuvantul urmator sa puneti spatiu.

 

Un exemplu:

Am constatat urmatoarele:e posibil sa ma deplasez... (varianta fara spatiu)

Am constatat urmatoarele: e posibil sa sa ma deplasez...(varianta cu spatiu dupa ":")

 

Din pacate asa e codul de baza a iconitelor.

Orice cod incepe cu ":" iar in rest se mai nimereste in text ca sa urmeze ceva litera care sa coincida cu un cod de iconita.

 

Eu pun intotdeauna un spatiu dupa ":"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator g3o

Re: >> Sugestii Forum

 

felicitari pentru efortul pe care il faceti pentru a sustine forumul, dar ca o mica idee, ar trebui scoase restrictiile cu postarile (adica pentru un user nou cum sunt eu, nu imi da voie sa public un anunt nou la vanzari pentru ca nu am 20 de replayuri date ) Pace !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: >> Sugestii Forum

 

felicitari pentru efortul pe care il faceti pentru a sustine forumul, dar ca o mica idee, ar trebui scoase restrictiile cu postarile (adica pentru un user nou cum sunt eu, nu imi da voie sa public un anunt nou la vanzari pentru ca nu am 20 de replayuri date ) Pace !!

 

Pai asta inseamna ca nici n-ai citit cu atentie Regulamentul forumului si nici n-ai inteles menirea acestui forum......

Oricum, apreciem sinceritatea cu care ne-ai dezvaluit motivul prezentei tale pe acest forum......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator g3o

Re: >> Sugestii Forum

 

sincer mi-am facut user pe acest forum pentru ca am o societate de import-export auto in franta si m-am gandit sa aduc cateva masini 4x4 si in romania si m-am gandit ca acest forum ar fi foarte potrivit pentru punerea lor in vanzare !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: >> Sugestii Forum

 

Sincer iti propun sa nu iti mai pui la semnatura vreo masina de vanzare, sincer iti recomandam sa faci cele 20 de posturi cinstit si tot sincer iti recomandam ca si site de vanzare ...autovitul sau altele de profil.

 

Tot sincer n-am inteles pana la urma de fapt cam care ar fi sugestia ta la acest forum ...

 

Pentru un business aici (se poate) ia legatura cu administratorii forumului. Daca tot vei "infecta" rubricile de vanzari, macar nu pe moca (sa se aleaga si forumul de la tine cu ceva)!

Editat de Yonutz

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: >> Sugestii Forum

 

Pentru un business aici (se poate) ia legatura cu administratorii forumului. Daca tot vei "infecta" rubricile de vanzari, macar nu pe moca (sa se aleaga si forumul de la tine cu ceva)!

 

Nu e cazul Yonutz.

Nu vom promova astfel de afaceri pe forum.

Chiar daca e vorba de masini 4x4.

 

Exista atatea site-uri gratuite pentru anunturi auto ca nu are sens sa mai adaugam si noi.

 

Rezervam partea de anunturi de vanzari auto doar vanzarilor ocazionale ale utilizatorilor forumlui, in special celor activi si in alte sectiuni decat in cele de mica publcitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: >> Sugestii Forum

 

Nu stiu la altii cum e,dar la mine in rubrica "Latest Reputation Received" (pe care o intalniti in "Panou Utilizator") nu apare userul care a contribuit la cresterea calificativului meu, ci doar titlul rubricii.De exemplu: "Discutie: youtube ....and stuff" si eventual comentariul userului care a actionat steluta. Personal,cand acord un calificativ unui coleg am optat pentru varianta de a pune in paranteza dupa un eventual comentariu si numele meu ca user,astfel incat cel ce a primit un calificativ sa vada si de la cine l-a primit.

Life's Too Short To Drive Boring Cars
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: >> Sugestii Forum

 

Nu stiu la altii cum e,dar la mine in rubrica "Latest Reputation Received" (pe care o intalniti in "Panou Utilizator") nu apare userul care a contribuit la cresterea calificativului meu, ci doar titlul rubricii.De exemplu: "Discutie: youtube ....and stuff" si eventual comentariul userului care a actionat steluta. Personal,cand acord un calificativ unui coleg am optat pentru varianta de a pune in paranteza dupa un eventual comentariu si numele meu ca user,astfel incat cel ce a primit un calificativ sa vada si de la cine l-a primit.

 

Si eu de multe ori m-am gandit la asta, dar pana la urma la ce ar folosi sa stii cine te-a-nstelat ? Calificativul cred eu ca nu este pentru a crea obligatii chiar si morale, ci numai pentru a oferi celorlalti membri o idee despre "bonitatea" userului in cauza, ceea ce si face foarte bine fiind anonim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare