Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

DVD-uri offroad...


Mugur

Postări Recomandate

Re: DVD-uri offroad...

 

:al :al :lr

In sfarsit a ajuns si la Sibiu. Dupa ce plicul a facut ture prin taras, datorita incompetentei unor lucratoare de la posta. A ajuns ieri pe data de 18 iunie. Dar a ajuns.

Multumesc mult Mugur. :rsp :rsp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 55
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Re: DVD-uri offroad...

 

cred ca posta romana este cea mai de rahat institutie din tara asta !!

 

Mugur (sa-i dea Dumnezeu sanatate) a trimis deja doua randuri de dvd-uri spre Timisoara si nu a ajuns nici unul !

 

astazi am fost la posta sa intreb de soarta plicului (recomandata)si m-am lovit de aceiasi incompetenta si nepasare a unor scroafe umflate si plictisite !!!

am primit un raspuns sec dupa douazeci de minute de asteptare "sa faca expeditorul reclamatie"

 

am ramas cu un gust amar !!!

 

vreau sa emigrez !!!

Patrol...lung...urat si dus cu pluta...nume de cod...Animalu !!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: DVD-uri offroad...

 

Si eu.

 

http://www.emigrare.info/forum/index.php

 

cred ca posta romana este cea mai de rahat institutie din tara asta !!

 

Mugur (sa-i dea Dumnezeu sanatate) a trimis deja doua randuri de dvd-uri spre Timisoara si nu a ajuns nici unul !

 

astazi am fost la posta sa intreb de soarta plicului (recomandata)si m-am lovit de aceiasi incompetenta si nepasare a unor scroafe umflate si plictisite !!!

am primit un raspuns sec dupa douazeci de minute de asteptare "sa faca expeditorul reclamatie"

 

am ramas cu un gust amar !!!

 

vreau sa emigrez !!!

Tico

BMW 525d

Mercedes 412

Terrano2 2.7 TD

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: DVD-uri offroad...

 

cred ca posta romana este cea mai de rahat institutie din tara asta !!

 

Mugur (sa-i dea Dumnezeu sanatate) a trimis deja doua randuri de dvd-uri spre Timisoara si nu a ajuns nici unul !

 

astazi am fost la posta sa intreb de soarta plicului (recomandata)si m-am lovit de aceiasi incompetenta si nepasare a unor scroafe umflate si plictisite !!!

am primit un raspuns sec dupa douazeci de minute de asteptare "sa faca expeditorul reclamatie"

 

am ramas cu un gust amar !!!

 

vreau sa emigrez !!!

 

******************************************************************

 

Kato, nu fi trist, ca rezolvam noi pana la urma !

Al doilea rand de DVD-uri trimise, dupa ce s-au pierdut / ratacit primele pe drum ???, le-am trimis cu, confirmare de primire.

Ma voi duce la posta de unde au fost expediate sa vad ce s-a intamplat... :roll:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: DVD-uri offroad...

 

cred ca posta romana este cea mai de rahat institutie din tara asta !!

 

Mugur (sa-i dea Dumnezeu sanatate) a trimis deja doua randuri de dvd-uri spre Timisoara si nu a ajuns nici unul !

 

astazi am fost la posta sa intreb de soarta plicului (recomandata)si m-am lovit de aceiasi incompetenta si nepasare a unor scroafe umflate si plictisite !!!

am primit un raspuns sec dupa douazeci de minute de asteptare "sa faca expeditorul reclamatie"

 

am ramas cu un gust amar !!!

 

vreau sa emigrez !!!

 

******************************************************************

 

Kato, nu fi trist, ca rezolvam noi pana la urma !

Al doilea rand de DVD-uri trimise, dupa ce s-au pierdut / ratacit primele pe drum ???, le-am trimis cu, confirmare de primire.

Ma voi duce la posta de unde au fost expediate sa vad ce s-a intamplat... :roll:

 

 

Cred ca ajungeau mai repede daca le dadeam din mana in mana.

Lasa kato,cu cat asteptarea mai lunga,cu atat placerea mai mare.

Scoatem TV-u in curte,si facem o vizionare asa pe seara la un pahar de medicament.... :x :h5

0744616745
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 luni mai târziu...

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare