Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Happy Birthday! Primul an al forumului Club 4x4 !


Cornelia

Postări Recomandate

Re: Happy Birthday!

 

La Multi Ani si multa sanatate si bucurii tuturor!!! va doresc tuturor noroaie sanatoase,si vopsea rezistenta...sa ne ajute Dumnezeu sa sarbatorim si peste 10 ani la fel ca si azi :x ...multumim pe aceasta cale celor care au pus osu' si mintea pentru a "fauri" acest minunat forum.. :B :10 :care :rsp ...

...asta nu-i masina...e IMS!!!...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Happy Birthday!

 

la multi ani !!! :1 :cl

 

tin sa le multumesc si celor care au facut acest lucru posibil !!!

Patrol...lung...urat si dus cu pluta...nume de cod...Animalu !!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Happy Birthday!

 

sunt eu nou pe forum si in comunitatea of road dar asta e primul forum afisat de google si pentru mine a fost catalizatorul care a dus la achizitia unei masini 4x4.....inrest multi ani traiasca , sa traim si noi pe langa, si noroiul ,si natura ....si toate cele bune

respecte celor care au infiintat,mentinut si sustinut acest forum, si la fel tuturor membrilor , practicantilor si simpatizantilor acestui forum si al acestei '' manii'' numite 4x4

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Happy Birthday!

 

LA MULTI ANI FORUM CLUB 4X4

Uite asa forumul asta ne baga in datorii.

Acum 3 ani aveam o masina standard acum mi-am dat seama ca nu poate tot ce as vrea de la ea si am mai luat una ,iar cauciucurii trolii, flanse,......UFFF , nerabdarea de a vedea ce poate te roade , o scotii in teren , vii pe forum ceri un sfat te bagi in mecanica din nou , iar teren si povestea continua la nesfarsit

 

Dar virusul e virus nu mai scapi de el si i-mi place

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Happy Birthday!

 

La Multi Ani! Doresc tuturor sa petreaca clipe frumoase in fata www.club4x4.ro, un loc unde poti lega prietenii si poti invata ca in viata conteaza echipa.

Mmmmm... NISSAN!

 

"Nu este nicio rusine sa te nasti prost. Rusine e sa mori prost." Marin Sorescu

 

- Off Road Club Sibiu -

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Happy Birthday!

 

Incep sa se vada din ce in ce mai des colante verzi pe drumuri. :1

 

Apropo de colante :

Pot sa mai primesc si eu cateva ....

Mai vin pe la noi membrii de club/forum si ma intreaba daca mai am asa ceva .

10X

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Happy Birthday!

 

Cu intarziere, urez si eu forumului, moderatorilor si tuturor forumistlor (si, de ce nu, "ofrodistilor", in general) LA MULTI ANI! si cat mai mult timp petrecut impreuna (in noroi sau in fata unei beri, ce mai conteaza). :1 :cl

“E mult mai usoara dezintegrarea unui atom decat a unei prejudecati” - Albert Einstein
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Happy Birthday!

 

Nu stiam de aniversarea asta !!! La multi ani si la mai multe !!!

 

 

Pentru cei care nu stiu, in urma cu 1 AN, respectiv azi 15 mai, a aparut in comunitatea offroad din Romania FORUM :cl

Am participat la nasterea lui, si in calitate de "moasa" vreau sa fiu eu cea care face primele urari.

LA MULTI ANI! :Gr

 

[youtube:1os196bi]

[/youtube:1os196bi]
Mazda Tribute CEA MAI INVERSUNATA LUPTA E CU TINE INSUTI. TE AFLI IN AMBELE TABERE ...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • vstef_is a resetat ca important acest subiect
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare