Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Actiune umanitara Valea Plopului de Ziua Copilului


vitalies

Postări Recomandate

Salutare toata lumea!

Nu am putut veni de umanitara de Paste - dar am promis (Mugur stie :) ) ca ma revansez. Asadar ne-am adunat cativa prieteni cu 3 Gallopere am dat sfoara'n tara si am adunat fro 38 de bulioane :grin: L-am sunat pe Parintele Tanase sa-l intreb de ce are nevoie si mi-a zis: frigider, lada frigorifica si ce vrem noi. Zis si facut s-a luat frigiderul si lada, ceva oale, si cateva sute de kile de fructe si dulciuri - e ziua copilului deh.

Nu sunt trist - doar treaz...

"Cel mai greu e sa cauti o pisica neagra, intr-o camera scufundata in intuneric… Mai ales daca acea pisica nici nu exista”- Confucius

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Actiune umanitara Valea Plopului de Ziua Copilului

 

:grin: apoi am plecat sa cautam acea stana misterioasa - nu a fost chiar atat de simplu pe cat ne-am asteptat sa ajungem acolo

Nu sunt trist - doar treaz...

"Cel mai greu e sa cauti o pisica neagra, intr-o camera scufundata in intuneric… Mai ales daca acea pisica nici nu exista”- Confucius

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Actiune umanitara Valea Plopului de Ziua Copilului

 

Oamenii de la stana ne-au facut o mamaliga cu branza ecologica - avea alt gust si mamaliga si branza decat cea din Bucuresti

Nu sunt trist - doar treaz...

"Cel mai greu e sa cauti o pisica neagra, intr-o camera scufundata in intuneric… Mai ales daca acea pisica nici nu exista”- Confucius

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Actiune umanitara Valea Plopului de Ziua Copilului

 

:)

Nu sunt trist - doar treaz...

"Cel mai greu e sa cauti o pisica neagra, intr-o camera scufundata in intuneric… Mai ales daca acea pisica nici nu exista”- Confucius

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Actiune umanitara Valea Plopului de Ziua Copilului

 

:grin:

Nu sunt trist - doar treaz...

"Cel mai greu e sa cauti o pisica neagra, intr-o camera scufundata in intuneric… Mai ales daca acea pisica nici nu exista”- Confucius

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Actiune umanitara Valea Plopului de Ziua Copilului

 

:grin:

Nu sunt trist - doar treaz...

"Cel mai greu e sa cauti o pisica neagra, intr-o camera scufundata in intuneric… Mai ales daca acea pisica nici nu exista”- Confucius

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Actiune umanitara Valea Plopului de Ziua Copilului

 

Vitalies, Orlando, Natalia si ceilalti participanti la Actiunea Umanitara de 1 Iunie 2008, de la Valea Plopului, va felicit pentru gestul vostru caritabil; aveti tot respectul meu !... :grin: :rsp :rsp :rsp :10 :B :h5 :c

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator koala

Re: Actiune umanitara Valea Plopului de Ziua Copilului

 

Bravo doctore, frumos gest !!! ... felicitari tuturor !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Actiune umanitara Valea Plopului de Ziua Copilului

 

Domnilor, aveti tot respectul meu. :rsp :rsp

 

Felicitari pentru actiunea voastra.

:1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Actiune umanitara Valea Plopului de Ziua Copilului

 

Bine mai Vitalies dar nu stiam ca esti asa egoist. Nu puteai sa dai un semn de viata ca poate mergeam si noi cu ceva materiale sanitare si alte bunatati. Eu mi-am pierdut vremea pe balta la pescuit si am prins............nimic. :fh

www.mitsubishi.org.ro

T 44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Actiune umanitara Valea Plopului de Ziua Copilului

 

jos palaria! :1

Toyota FJ40 - 4,2 - benzina

Mitsubishi Pajero 3,8 V6- benzina-2007;

Range Rover 4,0 V8-- benzina- '99,

Toyota RJ70 2,4 - benzina-'86,

Tico SX '99

scuter Kimco 49 cmc

Ocean Kayak - Malibu Two XL

 

www.orr.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Actiune umanitara Valea Plopului de Ziua Copilului

 

Da bine bre ce ati fost asa secretosi ?

Puteam sa dam si noi o mana doua de ajutor si mai mult nu era nevoie sa cocotati frigiderul masina de spalat etc pe masini.Ia priveste ce bena incapatoare are KTR ul meu.

Oricum felicitari ! :1

baciudibaciu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Actiune umanitara Valea Plopului de Ziua Copilului

 

Nu e vorba de secretomanie sau altceva :grin: - a fost asa din scurt, in cateva zile ne-am decis. Toata lumea avea cu siguranta program pentru ziua asta si apaream noi - hoc-poc hai cu noi. In privinta cocotatului - nu a fost in planuri ptr ca trebuia sa venim si cu o duba care s-a stricat si am schimbat macazul in ultima clipa. Pe viitor o sa fac tot posibilul sa particip cu toata lumea la asemenea actiuni - cum am facut si de craciun - dar socoteala de acasa cu cea din targ ....stiti voi :sr

Nu sunt trist - doar treaz...

"Cel mai greu e sa cauti o pisica neagra, intr-o camera scufundata in intuneric… Mai ales daca acea pisica nici nu exista”- Confucius

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 luni mai târziu...

Re: Actiune umanitara Valea Plopului de Ziua Copilului

 

Nu e vorba de secretomanie sau altceva :grin: - a fost asa din scurt, in cateva zile ne-am decis. Toata lumea avea cu siguranta program pentru ziua asta si apaream noi - hoc-poc hai cu noi. In privinta cocotatului - nu a fost in planuri ptr ca trebuia sa venim si cu o duba care s-a stricat si am schimbat macazul in ultima clipa. Pe viitor o sa fac tot posibilul sa particip cu toata lumea la asemenea actiuni - cum am facut si de craciun - dar socoteala de acasa cu cea din targ ....stiti voi :sr

 

 

Bravo si felicitari - acum pe clubmercedes au inceput sa se stranga lucruri pentru copii (la initiativa 4x4). Felicitari. Iata si un link de acolo daca doriti sa interveniti cu idei si sfaturi: http://www.clubmercedes.ro/poate-reusim ... t5194.html

Nici o fapta buna nu ramane nepedepsita.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare