Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

umanitar decembrie 2008


svejk

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 87
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Re: umanitar decembrie 2008

 

ramane prb contului, mugur, te roog ajuta-ne...

 

Folositi contul CLUB4x4

 

Club4x4

Cont: RO74 RZBR 0000 0600 0992 7496

Raiffeisen Bank Agentia George Cosbuc

 

In sfarsit!!

:banana :banana :banana :banana

Vrabia malai viseaza.....cum visez eu la un HDJ80...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: umanitar decembrie 2008

 

svejk te-am prins, ramai online.

au trecut 20 de zile si 5 pagini de la primul tau post si nu se contureaza nimic.

am aflat data 20.12, contul Club 4x4(Multumim MAX) iar eu am dat locul de depozitare.

ce facem mai departe?

Ce cumparam cand cumparam? imediat se face 19.12 si o sa dam din colt in colt.

Kamikaze Offroad Team

http://www.standuri-metalice.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: umanitar decembrie 2008

 

salut naui.

 

a inceput sa vina marfa la depozit? daca da, eu zic ca-i bine... :grin:

si, garantez cu cerebelul ca mai vine.(niste carti, niste haine si niste jucarii... si altele)

 

re: ce facem cu banii, hai sa facem si ce s-am facut in anii trecuti... sa cumparam chestii. sau,

incerc sa ma dau peste cap si sa produc nr de tel. al parintelui tanase si sa-l sun. nu stiu daca am sa reusesc, dar incerc maine. k?

 

si, nici nu-ti dai seama ce progres enorm s-a facut de cand am propus actiunea :wink: :h5 :h5 :h5

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: umanitar decembrie 2008

 

Nu inteleg ce are orgoliul aici, dar scuze tuturor celor care s-au simtit aiurea din cauza postului meu. Inca o data: Imi cer iertare! Nu am sa comentez nici ce masina am si nici ce experienta pt ca am crezut ca fiecare de aici este luat "pro bono" de la inceput. In fine, imi retrag propunerea. Cat despre adrenaliza cu substrat umanitar,...este jignitor. Nu am facut in viata mea asa ceva, numai ca e simplu sa ajungi undeva in 4 ore de drum accidentat si sa eviti sa stii ca undeva sunt copii care nu au pasta de dinti din noiembrie in martie. Multumesc frumos si am sa fiu mai rezervat data viitoare.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: umanitar decembrie 2008

 

salut naui.

 

a inceput sa vina marfa la depozit? daca da, eu zic ca-i bine... :grin:

si, garantez cu cerebelul ca mai vine.(niste carti, niste haine si niste jucarii... si altele)

 

re: ce facem cu banii, hai sa facem si ce s-am facut in anii trecuti... sa cumparam chestii. sau,

incerc sa ma dau peste cap si sa produc nr de tel. al parintelui tanase si sa-l sun. nu stiu daca am sa reusesc, dar incerc maine. k?

 

si, nici nu-ti dai seama ce progres enorm s-a facut de cand am propus actiunea :wink: :h5 :h5 :h5

 

Am primit un singur pachet de la asfalttango

Kamikaze Offroad Team

http://www.standuri-metalice.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: umanitar decembrie 2008

 

Asa putin :sr

 

Sigur vor mai urma..sper...Sa vad ce reusesc sa mai string si incerc sa le aduc pe 07.12 la Ursus...

Invata din experienta altora....ca pina inveti din a ta...mori.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: umanitar decembrie 2008

 

Off-topic. :sr

 

@bullbar

 

Este normal, in oarecare masura, ca un nou venit sa fie vazut si primit cu o mica rezervare, pt ca nu te cunoaste lumea.

Binenteles, mai ales cand din cele 4 postari pe care le ai, 3 sunt aici si una la o iesire.. si lipsa la "Prezentarea membrilor" unde se asteptau multi dintre noi sa aflam amanunte despre noi veniti, precum si .. regulamentul ce o cam stipuleaza.

Binenteles ca si confuzia facuta de tine referitoare la destinatia propusa a unmanitarei poate avea un rol.

Precum si o mica lejeritate in exprimare si compararea posibilitatilor masinilor.

Sa speram ca opinile noastre sa fie putin eronate si sa ne inselam. Oricum, asteptam sa ne dovedesti contrariul.. in timp.

Sanatate maxima si scuze de off-topic.

:)

... undeva, candva, altundeva...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: umanitar decembrie 2008

 

Eu spun sa stabilim o intalnire , cei care suntem hotarati sa participam , cat mai curand posibil , si sa conturam ceva concret . Ce hotaram , comunicam si celorlalti . Svejk , in conditiile in care nu poate participa fizic , ar trebui sa ne dea mai mult detalii in privinta locatiei , pt. ca oamenii sa se hotarasca , cine poate merge si cine nu.

Nu stiu daca e importanta parerea mea dar nu se recomanda cash-ul , traim in Romania , cea mai mare eficienta in privinta banilor ar fi cheltuirea lor pe dulciuri , fructe si jucarii noi. Altfel exista riscul(99%) ca mare parte din bani sa se duca spre alte destinatii. Am avut o experienta de genul acesta. :hi

Isuzu Trooper 97, 3200cc , 180cp.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: umanitar decembrie 2008

 

Salutare Oameni Buni,

 

imi cer scuze la toata lumea pentru lipsa de comunicare si intarzierea nejustificata a logisticii Actiunii Umanitare de Craciun 2008, a iubitorilor de 4x4... :al :p

 

____________________________________________________________________

 

 

Voi inchide aici acest topic si deschid unul nou cu date concrete realizarea Actiunii Umanitare de Craciun 2008

viewtopic.php?f=3&t=4899

 

 

 

 

Va multumesc anticipat pentru intelegere si ajutor,

 

 

Mugur... :grin: :h5 :cl

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare