Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Toyota FJ Cruiser 2008


Sensei

Postări Recomandate

Re: Toyota FJ Cruiser 2008

 

Eu am facut testul dinamic la RAR Voluntari la Toyota Camry.A costat 2500 RON si mi-a scos masina Euro 4 dar nu aveam de ales!Nu stiu de ce pe unii ii obliga la test si pe altii , nu!A mai adus cineva o Mazda CX7 si i-a dat Euro 4 fara test dinamic !!!Eu deja de 2 ori am fost la test dinamic ! Escrocii reaku' ! :P

:ps asa as face cu ei !

0745634366
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator nanuk

Re: Toyota FJ Cruiser 2008

 

si pe mine m-au obligat la testul dinamic pentru ca modelul nu se importa in EU si deci nu avea omologare EU.poti sa aduci din USA modele care se importa in EU si atunci nu mai trebuie test dinamic.

 

hai ,gata, ca ii stricam omului prezentarea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...
  • 3 ani mai târziu...

Re: Toyota FJ Cruiser 2008

 

Mi se pare cam scump transportul.Eu am adus doua masini din USA si la nici una nu a fost mai mult de 800 $ transportul pana la Bremerhaven.Iar de acolo pana la noi ( in Zalau ) nu-ti ia nimeni mai mult de 600Euro!

P.S.Daca aduci masina in container platesti intr-adevar handling vreo 300 dar daca o aduci pe puntea vaporului platesti doar vreo 85 euro !

Daca mai ai de adus masini din USA pot sa-ti dau niste sfaturi, adrese , telefoane si faci o economie de 1500 Euro ( comisionul care l-ai platit la firma respectiva )

Salut,

Poti sa-mi dai si mie sfaturile cu adusul din SUA.

Vreau sa aduc o barca si poate mai tarziu o masina.

Multumesc frumos

Transportul era asigurat din Germania pe platforma sau pe rotile ei ?

Editat de atar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare