Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Willys 48 in derulare.


Vizitator M715 Kaiser

Postări Recomandate

Vizitator M715 Kaiser

Re: Willys 48 in derulare.

 

si uitasem de oresti

 

bine ai revenit!!

 

cu ce te mai lauzi? vii sambata la o tura prin cheia?

:P

 

samb asta acasa. sambata si duminica urmatoare (23-24 parca) suntem 6 masini in cheia. sunteti bine veniti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator M715 Kaiser

Re: Willys 48 in derulare.

 

weekendul viitor il astept de vreo 3 luni de cand si-a luat mandra bilet de avion pentru shopping...

:ha: :ha:

 

next time then

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator M715 Kaiser

Re: Willys 48 in derulare.

 

weekendul viitor il astept de vreo 3 luni de cand si-a luat mandra bilet de avion pentru shopping...

:ha: :ha:

 

next time then

 

scuze.. m-am exprimat gresit si nu am mai gasit butonul de edit

scap de mandra cateva zile si le dedic noroiului...

 

:banana

 

 

ok,pai haideti cu noi weekendul urmator, fie pe cheia sau pietrosita. Eu ma gandeam sa aduc si baietii cu atv'urile sa facem gasca mare si traseu de 8-10 ore minim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator M715 Kaiser

Re: Willys 48 in derulare.

 

alege tu unul sa nu ne troliem non stop

 

pai 'noi' nu ne troliem deloc :ha:

 

ok,ok. pai pe pietrosita nu prea avem de troliat dar e aventura mare daca zapada e pe masura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator M715 Kaiser

Re: Willys 48 in derulare.

 

daca nu e gata masina mea si a lu radu ne primiti copiloti?

 

 

tu vino cu orice masina ca te sufam de kaiser :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator M715 Kaiser

Re: Willys 48 in derulare.

 

alege tu unul sa nu ne troliem non stop

 

 

da,ca sa pot veni si eu ca am masina stock.

Hm. stock, stock dar si si tu macar un troliu pe ea ca sa te poti scoate din anumite situatii fara a apela de fiecare data la altul? Nu e problema sa ceri ajutor-majoritatea sunt dispusi sa ajute dar pana la un punct. In clipa in care ti pe loc un grup de 5 masini ,chiar daca nimeni nu iti va reprosa ,din bun simt, clar acestia vor evita sa mai ajunga in situatii asemanatoare. Parerea mea este ca de fiecare data ce se anunta o iesire ,primul lucru este sa intrebi ce gen de traseu va fi si ce masini participa . Asa iti poti face o idee singur daca merita sa te aventurezi sau nu.

In ultimii ani am fost la nenumerate iesiri de weekend cu parteniri pregatiti si altii mai putini pregatiti si nu mam inlaturat de la a ajuta si trolia pe toti cei ce au avut nevoie dar la un moment dat realizezi ca de fapt nu mai ajungi sa termini traseul sau la final ai muncit mult si am facut putin.Ca sa nu mai vb de troliuri si piese stricate si persoane care sunt sub impresia ca nu este o problema si li se cuvine.

Esti binevenit cu noi oricand,toti sunteti, dar nu va cer decat sa intrebati ce traseu se va face si daca aveti sanse sa il parcurgeti alaturi de noi in asa fel incat sa ve ajutati singuri cat mai mult posibil . Nu incerc sa fiu arogant ci realist.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator RaduSPR

Re: Willys 48 in derulare.

 

daca nu e gata masina mea si a lu radu ne primiti copiloti?

 

 

baaaa...cum sa nu fie gata...? :P miine vin la hachiu..!!!! :jp1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator B-69-BEM

Re: Willys 48 in derulare.

 

@ daddy ai dreptate,asa e,daca nu ma ajuta cele 3 blocante si niste AT-uri + un motor bun,o trag pe dreapta si ma urc la voi in portbagaj si tot vin :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator M715 Kaiser

Re: Willys 48 in derulare.

 

@ daddy ai dreptate,asa e,daca nu ma ajuta cele 3 blocante si niste AT-uri + un motor bun,o trag pe dreapta si ma urc la voi in portbagaj si tot vin :)

 

poti veni si incerca, important este cand sa te opresti ca sa nu devii un 'stress' pt altii....asta e idea.

Oricum mai ramane de vazut pana pe 24. Poate facem samb un traseu lejer si duminica - rupere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator M715 Kaiser

Re: Willys 48 in derulare.

 

@ daddy ai dreptate' date='asa e,daca nu ma ajuta cele 3 blocante si niste AT-uri + un motor bun,o trag pe dreapta si ma urc la voi in portbagaj si tot vin :)[/quote']

 

poti veni si incerca, important este cand sa te opresti ca sa nu devii un 'stress' pt altii....asta e idea.

Oricum mai ramane de vazut pana pe 24. Poate facem samb un traseu lejer si duminica - rupere[/quote:3okb10ko]

am intentionat sa scriu : important este sa sti cand sa te opresti............

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator B-69-BEM

Re: Willys 48 in derulare.

 

@ daddy ai dreptate' date='asa e,daca nu ma ajuta cele 3 blocante si niste AT-uri + un motor bun,o trag pe dreapta si ma urc la voi in portbagaj si tot vin :)[/quote']

 

poti veni si incerca, important este cand sa te opresti ca sa nu devii un 'stress' pt altii....asta e idea.

Oricum mai ramane de vazut pana pe 24. Poate facem samb un traseu lejer si duminica - rupere[/quote:ax2igclh]

am intentionat sa scriu : important este sa sti cand sa te opresti............[/quote:ax2igclh]

 

 

 

stai linistit,oricum ai dreptate :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare