Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Concurs cu premii.


Max

Postări Recomandate

Re: Concurs cu premii.

 

Daca premiile au fost adjudecate, castigatorii multumiti, donatorii asisderea, nu se poate inchide ? Felicitarile si masa la diverse ?

 

 

Ai dreptate. :grin:

 

Si legat de castigatori, premiile vor pleca maine catre voi. :1

 

f_zoltan - sa imi spui te rog ce marime de tricou preferi.

La fel si pt bulbar. Tie iti trimit unul rosu sa nu te deoache cineva. :grin: :banana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Re: Concurs cu premii.

 

Eu daca contest ce primesc, tricou sau :ban ?

Ca sa stiu... :twisted:

 

Pai, trebuia sa participi la concurs ca sa ai si ce contesta. :grin: :grin: :grin:

 

Cadoul pt contestatie e la alegere intre :ban sau asta :fg1 sau asta :hm Mai sunt si altele cum sunt :fr si :fk

 

Deci paleta e mare. Ai de unde alege. :grin:

 

 

* sper ca stii de gluma :grin:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Concurs cu premii.

 

Pai, am participat, dar cu norocul meu... :sr

Nu-i bai, important este ca :cl creste mare!

 

PS:"gluma" e al doilea meu nume :grin:

__________________________________

JEEP GRAND CHEROKEE 2,7 TD '03

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Concurs cu premii.

 

Cum mereu is prins in mai multe chestii deodata, abia acum am vazut topicul... :sr

 

Am ratat concursul, dar totusi am castigat cel mai mare premiu: faptul ca v-am cunoscut si am avut onoarea de cateva ori sa ma aflu alaturi de voi atat in spatiul virtual cat si pe coclauri ! :h5 :cl

 

La multi ani !

 

:gr1 :be :k :cl :gr1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Concurs cu premii.

 

Bullbare, las' ca ai noroc in dragoste fratica ...si la ravene, la dejantari ... :ha: caci aceea care nu castiga la "socuri si concursuri" au parte de surprize in teren! :ha:

 

Ma alergi cu sufa? :ha: Ia una sa ai motiv - premiu special ptr tine: un cuib de mierla pe roofrack! :ha:

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Concurs cu premii.

 

A....deci n-am castigat nimic desi am copiat exemplar? Oare nu suntem in Romania? Aici nu merge pe tras cu ochiul si insusit? :ha: :ha: :ha:

Contest! (de la contestatie, nu de la englezescul "contest" :grin: ) Deci contest tot, sa se mai extraga o data si sa castig si eu sau sa nu se mai extraga, dar sa fiu pus si eu pe lista de castigatori! Hai ca va zic si de ce am nevoie: un bec H3 pt proiectorul lu' Gepetto si un bec de scrumiera de Y61!

P.S. Yonutz daca muti postul la sectiunea "Donatii" sau "Dati-mi, va rog, de pomana" te alerg cu sufa prin Delta! :twisted: :F

 

Petrica, ca sa nu mai fi asa suparat si sa contesti "contest-ul" , iti dau si tie un tricou CLUB4x4 (mita ca sa iti inchid gura) :grin: :grin: :grin:

 

Vedeti? Vedeti ca am castigat si eu ceva? :ypu :ypu

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Concurs cu premii.

 

viji si-a ridicat premiul azi de la mine

al lui zoli dn CJ pleaca maine cu cargusul!

 

Ceilalti doi castigatori ampopa si atar ...nu doriti sa va revendicati premiul? Nu doriti nici conversie in alt tip de produse? Atunci Max cred ca ar trebui redistribuite aceste premii ... :grin:

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Concurs cu premii.

 

Atar, multumesc. Au ajuns proiectoarele. Imi pare rau ca nu am apucat sa le montez ( saptamana grea... AC/DC Belgrad :ypu , nunti, chestii socoteli - ce greu le merge unora... :grin: ).

 

Imediat ce voi avea timp sa montez bulbarul, le voi pune la loc de cinste si pun poze sa ma mandresc cu frumusete de proiectoare.

 

Le voi uda :x cu prima ocazie.

MITSUBISHI PAJERO 2,5
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Concurs cu premii.

 

Atar & zoli ...filtrele sunt la mine inca :sr ..incerc sa le expediez in zilele urmatoare! Ampopa nu iti trebuie nimic?

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Concurs cu premii.

 

Atar, multumesc. Au ajuns proiectoarele. Imi pare rau ca nu am apucat sa le montez ( saptamana grea... AC/DC Belgrad :ypu , nunti, chestii socoteli - ce greu le merge unora... :grin: ).

 

Imediat ce voi avea timp sa montez bulbarul, le voi pune la loc de cinste si pun poze sa ma mandresc cu frumusete de proiectoare.

 

Le voi uda :x cu prima ocazie.

Ma bucur ca iti plac.

Chiar am avut grija sa fie un model util si cu aplicatie off-road.

Sfatul meu e sa nu pui becuri mai mari de 75 chiar daca poti folosi linistit si 100W, si sa ai grija cand le montezi si ansamblezi. Daca nu te grabesti si ai grija, nu au voie sa ia apa.

Astept pe PM poze si impresii.

"Sunt mai multi cei care capituleaza, decit cei care esueaza." Henry Ford
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Concurs cu premii.

 

viji si-a ridicat premiul azi de la mine

al lui zoli dn CJ pleaca maine cu cargusul!

 

Ceilalti doi castigatori ampopa si atar ...nu doriti sa va revendicati premiul? Nu doriti nici conversie in alt tip de produse? Atunci Max cred ca ar trebui redistribuite aceste premii ... :grin:

 

Dori, dorim, insa nu sunt in tara, momentan. Sper ca in dua-trei zile sa o rezolvam. Multzam fain.

“E mult mai usoara dezintegrarea unui atom decat a unei prejudecati” - Albert Einstein
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Concurs cu premii.

 

Atar & zoli filtrele au plecat prin amabilitatea Fan Curier azi catre voi! :ha:

 

Ampopa asteptam sa revii acasa si vb. atunci!

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Concurs cu premii.

 

azi a ajuns sufa in posesia mea. personal am fost mai mult decat incantat, deoarece asta este prima mea sufa adevarata.

 

din nou doresc sa-i multumesc lui @hamat5 pentru generozitatea dovedita, lui @max pentru organizarea concursului si pentru ca a avut ideea sa infiinteze :cl

 

:h5

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Concurs cu premii.

 

Ampopa ...filtrele ptr 4runner sunt la mine. Cand le pot expedia sa dai un semn! :h5

Multzam. Saptamana viitoare sunt si eu, cu exceptia zilei de marti, in Bucuresti. Zi-mi pe unde ti-e mai la indemana sa ne intalnim, ca sa nu le mai trimiti prin curier. daca nu, iti dau adresa de expeditie.

“E mult mai usoara dezintegrarea unui atom decat a unei prejudecati” - Albert Einstein
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

Re: Concurs cu premii.

 

Reprezentant e mult spus, mai bine suna prieten. Zice lumea ca mi-am luat lumea in cap. :P

Multumesc mult si ma bucur ca am reusit si eu sa castig, oadta, ceva nemuncit :grin:

Inca odata, La Multi Ani Club 4x4 si multumesc Yonutz.

“E mult mai usoara dezintegrarea unui atom decat a unei prejudecati” - Albert Einstein
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare