Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

AGNITA FREE SPIRITS EDITIA A DOUA 2009


Vizitator free spirits ride

Postări Recomandate

Re: AGNITA FREE SPIRITS EDITIA A DOUA 2009

 

Multumim Ionela de poze. Foarte frumoase de fiecare data . :bravo :bravo :bravo

 

Multumesc si eu placerea a fost a mea :wink: datorita voua .......... sa ne vedem cu bine si la anul si poate cu mai multe :ft :ft :ft :ft

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 415
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: AGNITA FREE SPIRITS EDITIA A DOUA 2009

 

De ce SUZUKERE ? Pentru ca te-am bagat sub masa . Daca ai stii cite feluri de vin ai baut ? Zi mersi ca nu ti-am postat pozele cind erai sub euforia bahica...................ca ............nu stiu cum reactionai.

www.mitsubishi.org.ro

T 44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: AGNITA FREE SPIRITS EDITIA A DOUA 2009

 

Da', chiar asa, ce facem...cultul personalitatii lu' varu' niros!!?? :ha: :ha: :ha: si...vere, chiar am vrea sa vedem ceva poze si de la tine...si pe cele cu suzuker bun inteles...

am uitat sa-l precizez pe nasu' mare, mult prea ratacit si balaurit de a lui soata, guresa Mitza... :ha: :ha: :ha: si de, acu' vaz cum ii sedea, coana gran' ma' ma-ta, Simona mare, cu fustita ei fistichie... :ha: :ha: :ha:

Offroad Racing Romania - the ORIGINAL since 2006

Membru Club T44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: AGNITA FREE SPIRITS EDITIA A DOUA 2009

 

De ce SUZUKERE ? Pentru ca te-am bagat sub masa . Daca ai stii cite feluri de vin ai baut ?

 

Nu micutule, eu ti-am facut jocul. Tu credeai ca eu nu mai fac diferenta intre vinuri si tot scoteai de sub masa sticle, ba una, ba alta, situatie care pe mine ma multumea deplin la ora aia, caci eram setat pe cantitate :x

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: AGNITA FREE SPIRITS EDITIA A DOUA 2009

 

:bravo Ollllo pt poze.Ca misto a fost :banana .Astept cu interes o intalnire prin Decembrie.

Respec pt cei din Agnita ! :h5

"Toata lumea este revoltata de ceea ce se intampla in toata lumea."
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare