Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Intilnirea Nivelor din Romania


Niva

Postări Recomandate

Re: Intilnirea Nivelor din Romania

 

As veni si eu cu drag insa am o mare problema.Abia vineri seara pot sa ajung.Daca e posibil sa trimit copilotul inainte sa participe vineri singur sau insotit de un alt copilot iar vineri seara sa pot ajunge si eu , e ok.Cel mult platim taxa pentru trei persoane.Si inca ceva, momentan Lada e echipata cu cauciucurile din poza de mai jos ,sunt bune?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intilnirea Nivelor din Romania

 

Sunteti bine veniti la cat. Standard , chiar daca sunteti trei in echipa , doar ca trebuie sa va inscrieti in formatia complecta . NIVA cu acele anvelope e perfect pentru standard , nu strica in caz de zapada sa aveti si lanturi , nu de offroad , doar cele din comert !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intilnirea Nivelor din Romania

 

si eu voi venii tot cu sosoni ca ai tai.

 

 

Inseamna ca avem sanse egale. :) Numai ca eu trimit in prima zi copilotul(care fie vorba intre noi este mai experimantat ca mine)Eu am avantajul ca sunt un pic mai dus.(pe campuri si pe dealuri)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: Intilnirea Nivelor din Romania

 

Cu parere de rau va anunt , ca in conditiile in care nu se intruneste numarul de cinci Nive inscrise la acest eveniment , nu vom putea organiza evenimentul ! :rules

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: Intilnirea Nivelor din Romania

 

Nu , nu sa organizat ! Din pacate sa prezentat doar un singur posesor de Niva , dar acela macar a terminat pe podiumul " Trophy Covasna "

Poate altadata , s-au "niciodata" :sr

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

Re: Intilnirea Nivelor din Romania

 

Nu , nu sa organizat ! Din pacate sa prezentat doar un singur posesor de Niva , dar acela macar a terminat pe podiumul " Trophy Covasna "

Poate altadata , s-au "niciodata" :sr

 

Cred ca subiectul asta trebuia dezbatut la rubrica niva. N-am aflat in timp util de initiativa asta.Probabil si altii ca mine.Ca posesor de niva, intru acolo sa vad ce mai e nou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 luni mai târziu...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare