GTC Auto Shop
Pagina 2 din 6 PrimulPrimul 123456 UltimaUltima
Afisez rezultatele 11 la 20 din 56

Data Inscriere
    Nov 2007
    Varsta
    52

Implicit Re: Sa pregatim spiritul Craciunului

Citat Postat original de Miron Sorin
    mai trecem prin Ursici?
    Este pe partea cealalta a muntelui...... Cu alta ocazie (sa ne spuna Petre care si cand) mergem cu foarte mare placere.
    most sports require only one ball, real sports require two....

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

[
    To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Data Inscriere
    Nov 2007
    Varsta
    52

Dupa bine meritata refacere, vezi Covasna si 1 dec., revin cu o lista a celor care deja si-au manifestat disponibilitatea de a participa, fizic si/sau material, la umanitara de la Ciocolovina.

- Sorin Miron
    - Adi Nebunu'
    - Mircea Rentea
    - Pinti
    - Oana Craciun + gasca de la Sibiu
    - Emil Niculescu
    - Yonut/Gaganul
    - Andrei Hazganu
    - Iulica
    - Vali Dutu
    - Moi (Silviu Bulugioiu)

Va asteptam sa va alaturati noua si celor din Cioclovina, pana pe data de 18 decembrie (data plecarii catre tinta noastra)

[

Data Inscriere
    Nov 2007
    Varsta
    52

Cum intram pe ultima suta de metrii legata de organizarea acestei actiuni, iata ca demersurile noastre incep sa se vada atat in numarul participantilor:

- Sorin Miron
    - Adi Nebunu' (Adi01)
    - Mircea Rentea (Flash4x4)
    - Pinti
    - Oana Craciun + Darius (IV+IV)
    - Mihai Tuca (mihaituk)
    - Kinetik
    - Emil Niculescu
    - Yonut/Gaganul
    - Andrei Hazganu (drujba)
    - Iulica
    - Vali Dutu
    - Moi (silviub)
    - 3 masini de la Orastie

cat si in diverse publicatii: http://www.autoexpert.ro/en/2009/12/10/ ... e-craciun/

Asa cum am mai spus doritorii/sustinatorii sunt asteptati sa ni se alature pana joi 17.12.2009.

Multumim

[

Data Inscriere
    Feb 2008
    Varsta
    41
    Masina
    Mitsubishi Pajero 3.5 V6

Plecarea din Bucuresti la ce ora se face Silviu?

Banuiesc ca undeva mai dupa amiaza?

Data Inscriere
    Nov 2007
    Varsta
    41
    Masina
    Nissan Patrol Y60.

Silviu,
    Zdrentzele n-au cum sa participe activ la aceasta actiune (mergem sa cheltuim banii rezultati la trial si sambata vom distribui produsele)...dar vor participa ORICUM. Sa-mi spui ce ajutor va e de folos: banesc sau material?
    consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Data Inscriere
    Nov 2007
    Varsta
    52

Citat Postat original de Yonutz
    Silviu,
    Zdrentzele n-au cum sa participe activ la aceasta actiune (mergem sa cheltuim banii rezultati la trial si sambata vom distribui produsele)...dar vor participa ORICUM. Sa-mi spui ce ajutor va e de folos: banesc sau material?
    Orice ajutor este bine venit.
    Totusi, din cauza vremii, as prefera sa plecam cat mai usori si sa facem toate cumparaturile (asa cum am mai spus ) la Deva. Prin urmare varianta baneasca ar fi cea mai indicata.

Multumesc mult si astept un telefon

[

Data Inscriere
    Nov 2007
    Varsta
    52

Bine v-am regasit.

Am fost si e greu de descris in cateva cuvinte. Trairile, oamenii locului si peisajele, merita fiecare secunda de efort, de departare de familie sau de frig. Cred insa ca cel mai bine vor vorbi imaginile (pozele).

Inaintea lor insa doresc sa le multumesc tuturor celor ce au facut posibila acesta actiune (ordinea este aleatore, nu data de ceva criterii ascunse):

- Mihaituc (sibiu), totusi pentru el faptul ca il mentionez primul este dat de criterii;
    - IV+IV si Oana (sibiu), super dansatori (cu masina, cel putin mi-au dovedit-o);
    - Sorin Miron, mamaaaa ce gartar bunnnnnnn;
    - Flash 4x4, pentru voluntarism in toate directiile;
    - Drujba, pacat ca nu ai ramas mai mult cu noi....;

dar si tuturor celor care au fost material si sau cu gandul alaturi de noi:

- Zdrentele;
    - Emil Niculescu;
    - Adi Radiator;
    - Iulian Angheluta si prietenii;

Desfasurarea actiunii a avut urmatoarele etape:
    Vineri 18 dec, orele 23:00 plecarea in coloana din Bucuresti catre Deva.
    Sambata 19 dec, orele 8:00 adunarea tuturor participantilor la Metro Deva.
    orele 9:30 incolonarea catre Alun.
    orele 12:30 sosirea in Alun.
    apoi distribuirea pachetelor + foc de tabara si discutii filozofice.....hihihi.
    Duminica 20 dec, orele 10:00 tura de off road de iarna peste munte (Poiana lu'Omu) pana in Coclovina.
    orele 13:00 distribuirea pachetelor + ceai fierbinte (ca tuica fiarta era la "de nementionat") + miere si dulceata de casa (la Campul Cercetasilor)
    orele 17:00 cobararea din munti si intorcerea catre case.

In scurt timp si pozele

Dar inainte de astea, inca odata MULTUMESC pentru Ajutor si Sustinere

[

Asa cum a zis si Silviu, e greu de descris in cateva cuvinte tot ce s-a intamplat.
    Ma bucur ca am avut ocazia sa particip alaturi de oameni extraordinari la o asemenea actiune. Sincer, eu mi-am primit cadoul de Craciun - aceste 2 zile.

Va salut din nou pe toti, si mai tarziu voi pune si poze de la aceasta actiune.

ps: sper sa nu fie doar in luna iulie urmatoarea reintalnire!

Felicitari pentru Umanitara! Mai ales in zona aia! Imi pare rau ca nu am putut veni, deh...am G-eu

Data Inscriere
    Feb 2008
    Varsta
    41
    Masina
    Mitsubishi Pajero 3.5 V6

Nici nu stiu cum sa incep.
    In primul rand tin sa multumesc oamenilor care mi-au dat sansa de a participa la o asemenea actiune! Fiind a doua intr-o saptamana, deosebit de obositoare de altfel, as vrea sa va spun ca m-am simtit excelent alaturi de voi!
    Despre participanti ce sa spun, Silviu, inca odata un excelent colaborator si organizator.
    Sorin, multumim Domnului ca traim, Oana si Darius doi oameni deosebiti, Mihai un om de nota 20 cu masina lui de nota 100, Coloratii media super baieti si nu in ultimul rand, copilotul meu, care m-a tinut treaz in 2 nopti si 1000 de km

Am cunoscut multi oameni deosebiti pe unde am umblatara, dar ceea ce am vazut acolo... frumusetile patriei, inca neintinate.... fara cuvinte!!!

Discutii Similare

1. Cum pregatim un Terrano 2 pentru iarna?
    By pantzerrow in forum Terrano
    Raspunsuri: 12
    :: 20th September 2013, 09:38
  2. Spiritul Jeep
    By Paragusul in forum Discutii diverse Jeep
    Raspunsuri: 8
    :: 22nd January 2009, 01:21