Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Noul Forum!


vstef_is

Postări Recomandate

Re: Noul Forum!

 

@srevni, limita este undeva sub 30 de minute. Daca bifezi "tine-ma minte" la autentificare, nu mai ai problema asta.

 

bifa nu functioneaza, de fapt nu functiona nici la forumul anterior (=>Vista???? sau vreo setare la mine in comp'?)

 

vstef_is: te rog fa ceva astfel incat cei care scriu cu diacritice sa nu mai poata fi vazuti...deloc, daca atentionarea de a nu mai scrie cu diacritice nu functioneaza

este un chin

oare chiar ei nu isi dau seama? sau ei "vad" diacriticele?

pls fa ceva

Cînd te-ai nascut, tu ai plîns, iar altii s-au bucurat. Traieste-ti viata astfel încît, cînd vei muri, toti sa plînga, iar tu sa zîmbesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 72
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Re: Noul Forum!

 

Cred ca s-a mai scris mai sus despre asta,dar...daca scriu intr-un mesaj ceva si apoi dau la mesaje noi mesajul in care am scris nu apare primul de pe lista cum aparea la cealalta interfata.Cum pot rezolva problema asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Noul Forum!

 

Mie unul mi se pareau foarte folositoare butoanele de cod HTML care acum au disparut...

cauta mai atent nu au disparut

 

Panou utilizator => Editare optiuni => mesaj editor interface

Setarea cu enhanced interface WYSIWIG (what you see is what you get ) activeaza emoticoane , sublinieri , dimensiune font ,etc.etc.

Pe masura ce scrii mesajul apare exact cum va aparea postul final.Nu mai este necesara previzualizarea ca in forumul precedent

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Noul Forum!

 

Ma enerveaza ca m-am abonat la cateva subiecte si nu imi trimite notificari la toate.

M-am trezit ca am 2 mesaje noi in inbox, din care unul mai vechi de 1 zi, si nu primisem notificare pe mail. Am primit insa notificarea dupa ce l-am citit.

In rest, am sa ma obisnuiesc si cu asta.

"Sunt mai multi cei care capituleaza, decit cei care esueaza." Henry Ford
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Noul Forum!

 

cauta mai atent nu au disparut

 

Panou utilizator => Editare optiuni => mesaj editor interface

Setarea cu enhanced interface WYSIWIG (what you see is what you get ) activeaza emoticoane , sublinieri , dimensiune font ,etc.etc.

Pe masura ce scrii mesajul apare exact cum va aparea postul final.Nu mai este necesara previzualizarea ca in forumul precedent

 

 

Geppeto sa traiesti tata :br Ai raspuns la toate cand vine vorba de probleme tehnice:care

 

@Max si VstefIS : Faceti o treaba extraordinara :1

~ Silence is a gift ~

~ Learn to value its essence ~

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Noul Forum!

 

Nu cred ca era la vanzari, ci la donatii, la Kamikaze IGSU (am dreptate Bogthebat?). Mie acolo mi-a dat aceeasi eroare acum 1 minut.

L.E. Acum mi-am dat seama ca "Donatii" este tot la vanzari :hw

Editat de Busu4x4

Viata e scurta si plina de KKT

Samurai 2002

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Noul Forum!

 

Max, merge, am si scris mesajul, multumesc

 

@vstef_is: cred ca nu e bine ca "donatiile" sa fie incluse la vanzari si sa aiba acelasi regim...

"Do nothing, be nothing, say nothing ...and you will avoid criticism"

Disco 2, TD5 HSE, 02

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Noul Forum!

 

Harry,

uite un ghid pas cu pas:

 

Poza 1/pasul 1: La reply (raspuns) ai optiunea administrare atasamente (dai click)

Poza 2/pasul 2: Apesi butonul rasfoire (dai click)

Poza 2/pasul 3: Dupa ce ai gasit poza in calculator apesi open sau deschide (dai click)

Poza 2/pasul 4: Apesi butonul upload si poza se va incarca (dai click)

*) reiei operatia de la pasul 2 in sus daca doresti mai multe poze!

Poza 3/pasul 5: Apesi butonul inchide fereastra (dai click)

Pasul 6: Apesi butonul Scrie Raspuns

 

SUCCES!

 

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Noul Forum!

 

Cred ca prin PM alta varianta decat accea de insert picture via web nu exista in momentul de fata! Deci trebuie sa incarcati poza pe un site si sa puneti linkul! :h5Asa e Stefane? Dar probabil ca in timp forumul se va upgrada si cu aceasta functie!:x

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Noul Forum!

 

Harry,

uite un ghid pas cu pas:

 

Poza 1/pasul 1: La reply (raspuns) ai optiunea administrare atasamente (dai click)

Poza 2/pasul 2: Apesi butonul rasfoire (dai click)

Poza 2/pasul 3: Dupa ce ai gasit poza in calculator apesi open sau deschide (dai click)

Poza 2/pasul 4: Apesi butonul upload si poza se va incarca (dai click)

*) reiei operatia de la pasul 2 in sus daca doresti mai multe poze!

Poza 3/pasul 5: Apesi butonul inchide fereastra (dai click)

Pasul 6: Apesi butonul Scrie Raspuns

 

SUCCES!

 

Ione asta o stiam oricum multumesc problema era cum trimiteam din calculator? .Am vazut ca sa discutat treaba asta apoi si o sa se rezolve :h5

:cl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare