Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

ARO 246- BOAro / Resita / p2


Vizitator nelutzu

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: ARO 246- BOAro / Resita / p2

 

am stat si am urmarit topicul cu mare atentie....nu pot sa zic decat : "wow":br

Totul facut ca la carte...putini sunt cei ca tine...cred ca majoritatea colegilor activi de pe acest forum au trecut prin diferite faze de transformare cu utilajele lor...dar rabdarea si pasiunea cu care ai lucrat la acest proiect e de invidiat...felicitari si mai asteptam vesti si poze:h5

Land Niva Luci

WWOC-VALCEA

X-TREME OLANESTI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: ARO 246- BOAro / Resita / p2

 

Am facut si eu o lucrare asemanatoare la o Dacia 1300 , a iesit ca la carte dar cand am tras linie am constatat ca puteam sa imi cumpar una noua cu banii cheltuiti.

Felicitari pentru munca si pentru rezultat , satisfactia e mare atunci cand stii ca e facuta de tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: ARO 246- BOAro / Resita / p2

 

Am facut si eu o lucrare asemanatoare la o Dacia 1300 , a iesit ca la carte dar cand am tras linie am constatat ca puteam sa imi cumpar una noua cu banii cheltuiti.

Felicitari pentru munca si pentru rezultat , satisfactia e mare atunci cand stii ca e facuta de tine.

 

 

deci inseamna ca toti ar trebuii sa avem masini noi...:ha:.Asta e marea nedreptate,cand faci lista cu ce ai bagat in ea+timp si nervi iti da o suma de dai in balbaiala ..suma de care nu trebuie sa stie consoarta:grin: si cand e sa o vinzi abia iti iei banii pe ea la valoarea standard...:tk1,dar la noi astea sunt detalii...:h5

Land Niva Luci

WWOC-VALCEA

X-TREME OLANESTI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 luni mai târziu...
  • 2 săptămâni mai târziu...
  • 2 luni mai târziu...
  • 4 săptămâni mai târziu...
  • 1 lună mai târziu...

Re: ARO 246- BOAro / Resita / p2

 

felicitari si bravo pentru munca si pasiunea dedicata masinii! vezi ca sunt mai multi maniaci aro adunati intr-un club si organizeaza iesiri offroad super

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 luni mai târziu...
  • 4 luni mai târziu...
  • 2 luni mai târziu...
  • 5 ani mai târziu...

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare