Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Toyota Tundra - pareri


zamluc

Postări Recomandate

Re: Toyota Tundra

 

:tkMultumesc,am toate imformatiile virtuale,eram si sunt ineresat sa vorbesc cu cineva care a "tavalit" o Tundra.Au preturi decente in State si daca ai pe cineva acolo incepi sa`ti faci planuri...:ooo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 ani mai târziu...

Re: Toyota Tundra

 

Hai sa incerc sa readuc si eu la viata topicul asta...

Are cineva de pe la noi Tundra si poate sa imi spuna si mie cum e tinuta la drum, cum se comporta pe off si cum e cand pe autostrada (mai ales daca e incarcata)? :D

 

Oscilez intre asta si un Ford F... Unu' dintre F-uri... Dar din am vazut pana acum, Toyota este foarte bine cotata si rezistenta. Pe de alta parte Ford-ul este al americanilor si pentru ca o sa ma plimb si pe acolo cu masina, parca ar fi mai bine sa le fie ceva cunoscut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Toyota Tundra - pareri

 

In aceEasi categorie este si Honda ridgeline tot americanca tot mare tot 4usi +bena.avantaj efectiv;portbagajul este sub podeaua benei.

Editat de Astral

Am in curte un englez si un american

:F

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Toyota Tundra - pareri

 

trebuie sa te obisnuiesti cu gabaritul ...in primul rand.....in al doilea rand....putina lume stie cu ce se mananca mecanica si mai ales electrica de Tundra

 

taxele sunt omenesti fiind autoutilitara iar consumul este decent....in opinia mea

 

de fiabilitate ..doar de bine...e Toyota:grin:

 

cu incarcarea benei sta bine....pe spate are punte cu arcuri lamelare

 

in offroad....mai lejer...ca e mare ca naiba iar noi nu avem drumuri cum sunt in state.....

astea doar asa...ca introducere

 

vezi un pic cat la suta din piata americana de pick-up e ocupata de Tundra.....masina e facuta in state....ptr state

Editat de Marius C alias Turagmes
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare