Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Lista cu cei care merg la umanitara de langa Focsani!


Yonutz

Postări Recomandate

Oameni buni s-au strans o gramada de chestii ...avem nevoie de minim 10 masini ptr a incarca produsele:

 

Participanti:

 

1.Luci Toyota LC scurta

2.Didone + VioTurcu Toyota LC scurta

3.Iulica Nissan Patrol scurt

4.Stefan79 Mitzu Pajero lung

5.Catalin (LandAtelier) Discovery lung

6.Yonutz Fiat Doblo (prin amabilitatea lui Cristi, Delta Grup)

7.Cristi (Delta Grup) Mitzu scurt

8.Razvanuta + Vstef_is Toyota LC lung

 

... ASTIA e TOTI!

 

 

+ participare din tara

 

1. Piratu (vine din Bacau) Jeep YJ

2. Doctoru

3. Criscar

4. Amicul cu jimny

5. Rechinul

6. Jipianu

7. Flay (posibil)

ATENTIE: luati-va nr meu de telefon 0743 122 225 (Ionut) ... Daca nu va incadrati in program ne ajungeti din urma ...

 

Sunt de incarcat cam 3to alimente + o gramada de chestii (vezi postul cu umanitara)

Incarcare vineri 30.07.2010 (zona Berceni/PGB + zona Morarilor)

Plecare sambata 31.07.2010 ora 04.00

Zona FOCSANI!

 

Va asteptam sa va alaturati noua! :h5

 

Planul e urmatorul ...

1.Eu si Razvanutza incarcam azi (30.07.2010) la pranz impreuna cu Luci sampoanele, cosmeticele si sacii cu haine ... executat

 

2.Eu ma deplasez in PGB si iau pe platforma paletii de alimente de la Didone si ii duc la Delta Grup in Popesti Leordeni ...De acolo fiecare din participanti vine sa incarce atat cat considera ca ii intra in masina incepand cu ora 17.00 ...Ora maxima la care se poate incarca: ora 21.30 (cand se inchide depozitul de anvelope) ... executat

3.A doua zi, 31.07.2010 la ora 04.00 ne vedem in prima benzinarie de la iesirea de pe centura spre Urziceni, Rompetrol parca ...va urma?

 

4.La ora 04.30 coloana pleaca pe ruta Afumati-Urziceni-Buzau-Gugesti (aproximez ora de ajungere undeva la ora 07.30-08.00) unde vom stationa pana la ora 08.30-09.00 in asteptarea colegului/colegilor care ni se vor alatura si vom bea o a doua / a treia cafea ...!

 

5.La ora aproximativ 09.00 ne punem in miscare pe ruta Gugesti-Gura Calitei-Groapa Tufei unde vom desfasura umanitara noastra. Vom ajunge daca sunt destule ajutoare si in Lacul lui Baban, Plopu si Poienile ...

 

6.Aproximez ora la care vom termina umanitara undeva la ora 14.00 dupa care vom zabovi la o carciuma ...vreo cateva ceasuri ...asfel incat la ora maxim 17.00 sa "spargem gasca" spre casili noastre ...

 

7.Ora de ajungere acasa undeva in jurul orei 20.00-21.00!

 

Cam asta ar fi planul de bataie ... asa cum as dori eu sa se intample ... dar vom vedea ce surprize vom avea in teren ... :grin:

Editat de Yonutz

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Guest

Re: Lista cu cei care merg la umanitara de langa Focsani!

 

Vin si eu LandAtelier cu Land Rover Discovery TD5 ,lung:grin:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Lista cu cei care merg la umanitara de langa Focsani!

 

Eu vin cu Jeep Wrangler YJ si sa vad maine(vineri) poate reusesc sa mai gasesc si alti amatori din zona.

Piratu' pentru ca lucrez pe mare

Prietenii imi spun Liviu

Nissan Navara 2008,Audi A8 4H, Bombardier Outlander MAX 2008

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Lista cu cei care merg la umanitara de langa Focsani!

 

Alti amatori din zona:

 

- subsemnatul "doctoru" - Pajero lung

- CRISCAR (mai rar pe forum) - Navara cu bena :banana

- un amic cu Jimny

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Lista cu cei care merg la umanitara de langa Focsani!

 

Ma bag si eu. Sunt din Focsani asa ca o sa ne vedem undeva pe E85 in dreptul localitatii Gugesti. Numarul meu de tel e 0723 351 836, o sa vin cu o Toyota RAV 4 si pot face rost si de o duba daca va e de ajutor. O sa strang ce pot, in general alimente si o sa ma alatur voua.Daca mai e nevoie de masini cred ca mai pot mobiliza ceva oameni. Astept un semn de la voi daca va mai pot ajuta cu ceva

LIVE FREE OR DIE!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Lista cu cei care merg la umanitara de langa Focsani!

 

Eu sunt din Gugesti va astept aici si merg si eu cu voi sa vad ce pachete pot sa fac si eu pana maine. Azi am fost cu colegul de forum rechinu de am vazut ce se intampla pe acolo si sa stim exact care sunt zonele.

 

Cred ca o sa puna el ceva mai tarziu si ceva poze

Suzuki Vitara JLX 1992:cl:uameni
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Lista cu cei care merg la umanitara de langa Focsani!

 

Iata imagini din zona.....catune sarace la care odata cu prima ploaie accesul e imposibil!E vorba de comuna Gura Calitei.In imagini am surprins Groapa Tufei,Groapa Catrinei,Jgheab si drumul spre satul Plopu

LIVE FREE OR DIE!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare