Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

CORB Challenge Days 3 - 5 septembrie 2010


silviub

Postări Recomandate

Re: CORB Challenge Days 2010

 

venim cu siguranta sa verificam cu rotile traseele din poze ! cit despre distractie si voie buna este clar...oltenia va fi la inaltime !!!...:2dr

intilnirea este cu atit mai inedita fiind singura si prima !!! din 2010 desfasurata in zona de sud-est a tarii...deci superoportunitate pentru noi cei din arges, valcea, gorj, dolj, mehedinti, hunedoara, sibiu, alba, caransebes de a ne cunoaste mai bine intre noi :h5si de ce nu cu offroaderii din intreaga tara...:h5

noi astia X3M-ISTII de la valcea suntem hotariti...puseram deja deoparte niste slanina, zaibar si ceva praz pentru portbagaj si vineri venim peste voi sa v-aratam cam cum sta treaba cu simecsii si cu volanu':dr1

 

 

@gabi: mare om, mare caracter :tk

 

@tuturor celorlalti doritori: va asteptam cu drag si buna dispozitie!

most sports require only one ball, real sports require two....

www.corb44.ro

[www.corb44.ro/challenge

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CORB Challenge Days 2010

 

Noutati de ultima ora .:banana

Am fost sunat de silviu si m a instiintat cu privire la taxa de participare care datoriita acapararii unui sponzor substantial s a redus la 300 de ron.

Tinem sa i multumim celui in cauza si anunatam pe cei ce au depus vechea taxa ca o sa si primeasca diferenta inapoi la tg jiu.

Cei ce se inscriu de acum incolo sunt rugati sa achite in contul specificat suma comunicata mai sus.Cu siguranta nu o sa regrete acest fapt:tk

Succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CORB Challenge Days 2010

 

Stimati colegi,

 

Echipa CORB raporteza indeplinirea sarcinilor asumate, astfel masa, beutura si muzica sunt rezolvate. Traseele va asteapta cu ..... surprize.

 

Pentru toata lumea:

 

- vineri, incepand cu orele 12, ne intalnim la iesirea din Tg Jiu spre Baia de Arama, imediat dupa Lafarge pe partea stanga, langa padure. Veti vedea banner-ul evenimetului.

 

- incepand cu orele 14, se purcede la prima etapa a intalnirii noastre prin parcurgerea, in sistem off-road, a drumului dintre Tg Jiu si Tismana (aprox. 40 km). Estimam finishul pe la orele 18. Pentru cei ce nu pot ajunge pana la orele 14:00, ii asteptam la Tismana, Hotel Tismana langa manastirea cu acelesi nume.

 

- de la orele 20 dam startul "Welcom Party" cu muzica si bere gratis

 

- sambata, la orele 10:00 plecam in a 2 a zi de haladuit, de data asta prin munti. traseu de aprox 40km cu surprize ....., durata 4 si 1/2 ore. Daca nu ploua :grin:

 

- de la orele 20 dam de data asta startul "CORB Challenge Day's Party" si iarasi cu beutura si muzica

 

- duminica, la orele 10:00 plecam in traseul de trial si iesim din el direct intr-un gratar prietenesc.

 

Va asteptam cu drag si era sa uit, toate cele de mai sus pentru numai 300 ron per participant activ si 200 ron per chibitz

most sports require only one ball, real sports require two....

www.corb44.ro

[www.corb44.ro/challenge

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CORB Challenge Days 3 - 5 septembrie 2010

 

Va anunt cu tristete ca am fost desemnat oaia neagra a familiei, adica va trebui sa port stindardul la nunta unei colege in acest weekend :-((

 

Va urez sincer distractie placuta si un eveniment reusit !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CORB Challenge Days 3 - 5 septembrie 2010

 

Va anunt cu tristete ca am fost desemnat oaia neagra a familiei, adica va trebui sa port stindardul la nunta unei colege in acest weekend :-((

 

Va urez sincer distractie placuta si un eveniment reusit !

 

 

Cam din scurt, aceasta desemnare. Imi pare rau ca nu putem sa ne mai vedem, asa cum era stabilit.

most sports require only one ball, real sports require two....

www.corb44.ro

[www.corb44.ro/challenge

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CORB Challenge Days 3 - 5 septembrie 2010

 

Riscul cu nunta exista, am tot sperat sa nu fiu eu ala :-(

Crede-ma ca dintre noi doi mie imi pare mai rau, chiar imi doream sa mai si conduc dupa roadbook nu doar sa navighez ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CORB Challenge Days 3 - 5 septembrie 2010

 

:tk tuturor acelora care au fost alaturi de noi, sustinatori si prieteni adevarati.

Cu speranta ca echipa CORB 44, a reusit sa ofere tot ceea ce a promis, voi reveni cat de curand cu poze si filmulete de la Tismana/Tg Jiu, locul unde s-a desfasurat "CORB Challenge Day's 2010". Acum imi cad ochii in gura si nu imi iese chestia cu "reseize".....

most sports require only one ball, real sports require two....

www.corb44.ro

[www.corb44.ro/challenge

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CORB Challenge Days 3 - 5 septembrie 2010

 

a fost foarte frumos la tismana ! am avut cu totii un 'tratament' mai mult decit special din partea organizatorilor...felicitari pentru modul de desfasurare a evenimentului !

cel mai mult mi-a placut trialul care a fost foarte lung si tehnic, si mai ales prin ideea ca l-am putut parcurge fiecare in 2 manse luindu-se in considerare timpul cel mai bun.

asteptam EVENIMENTUL CORB TISMANA 2011 !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CORB Challenge Days 3 - 5 septembrie 2010

 

Superb!!!!

 

Am numai cuvinte de lauda legat de aceasta intalnire. Bravo baieti!

 

Traseul a fost pe gustul nostru, cu urcari la care mishu nostru a cam strambat din nas ( multumim Gabi - astept o copie dupa RCA ca mi-ai zgariat putin masina :ha:) si coborari superbe.

 

Sunt de acord cu Gabi, trialul a fost punctul culminant al intalnirii.

 

La intoarcere, pe transalpina am avut parte de cateva privelisti superbe, pe care vreau sa vi le arat si voua.

 

Poze de la intalnire, ceva mai tarziu.

OFFROAD CLUB SIBIU

 

Sa mergem inainte, ca-nainte era mai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CORB Challenge Days 3 - 5 septembrie 2010

 

Felicitari echipei care a tinut in fraie foarte bine evenimentul!

 

Am avut ce ne doream mai mult, trasee foarte bine cartate, presarate cu de toate, peisaje faine, un relief deosebit, un traseu de trial foarte tehnic (s-a dovedit mai tehnic decat mine :grin: ), o locatie deosebita si curata.

 

Scopul, zic eu ca a fost atins, am putut comunica intre noi foarte bine, ne-am antrenat deja pentru la anul, dati-i bataie ca noi suntem pregatiti!

 

:tk

 

Silviu, pentru poze poti folosi un programel http://www.faststone.org/download.htm , free, si care face multe. Le asteptam cu nerabdare.

T O Y O T A

OFFROAD CLUB SIBIU

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CORB Challenge Days 3 - 5 septembrie 2010

 

Multumesc organizatorilor, pentru modul cum a organizat acest eveniment,echipajelle care au participat "felicitari!"si in special faptul ca am fost admis in proba de trial,castigand un "navigator" pe care-l cautam de multa vreme pentru a putea fi alaturi la concursuri .

Celor de la CORB mult respect !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare