Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Am fost acolo..Salvaspeo 11.11.2010 Pestera Cociului


PeCoclauri

Postări Recomandate

Re: Am fost acolo..Salvaspeo 11.11.2010 Pestera Cociului

 

Cand am vazut stirea la tv acum cateva zile, prietena mea m`a intrebat : Ia uite un Patrol portocaliu :grin: nu e de la voi de pe forum ?? Am zis ca nu cred, altfel ar fi fost postat. Asa a si fost, olecuta mai tarziu ... Felicitari si ma bucur sa facem parte din aceeasi comunitate :cl :h5

~ Silence is a gift ~

~ Learn to value its essence ~

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Am fost acolo..Salvaspeo 11.11.2010 Pestera Cociului

 

Felicitari Razvane si "LA MULTI ANI",am primit si eu cateva telefoane ca "ai vazut stirile...".Scuze pentru off topic!

Viva 4x4!:grin:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Am fost acolo..Salvaspeo 11.11.2010 Pestera Cociului

 

operatiune de salvaspeo complexa...la actiune au participat 29 de salvatori speologi din Bihor si Cluj, 3 scafandrii, 15 pompieri de la ISU Bihor. s-au utilizat peste 200 saci de nisip, 10 metri cubi nisip, 6 motopompe, 600m furtun si 400 l motorina. mare noroc cu masina lui Razvan la transport saci nisip, pompe pana la gura pesterii pe un drum plin de noroaie..dar si ocazie de dat ameteli pe coclauri la insotitorii din masina - pompieri si salvatori speologi.:grin: pe total, o reusita extraordinara. multumim de sprijin si urari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Am fost acolo..Salvaspeo 11.11.2010 Pestera Cociului

 

vazut la tembelizor....

 

RESPECT!

Cînd te-ai nascut, tu ai plîns, iar altii s-au bucurat. Traieste-ti viata astfel încît, cînd vei muri, toti sa plînga, iar tu sa zîmbesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Am fost acolo..Salvaspeo 11.11.2010 Pestera Cociului

 

Razvane !!!! .... pentru efortul depus, pentru telefonul de la 6 dimineata....

Pentru toate astea... in numele prietenei noastre ( Amati Odile ) si al meu personal

 

 

multumim !!!

 

te astept la Umanitara de anul acesta .... sa bem o pălincă

si Patrol, dar inca nu pe deplin functional :grin:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare