GTC Auto Shop
Pagina 1 din 5 12345 UltimaUltima
Afisez rezultatele 1 la 10 din 41

Implicit Mrl-uri Suzuki Vitara

Salutare,

Pe vitara mea am in momentul asta mrl-uri automate. Am vrut sa fac o conversie si sa pun punte pe fata de samurai. Am abandonat acest proiect deoarece astept carcasa de diferential de la calmini. Dar pana atunci ca tot am in curte puntea de samurai dotata cu mrl-uri manuale, va intrab pot fi puse pe vitara cu planetare pe 22 caneluri, aceste mrl-uri?

Implicit Re: Mrl-uri Suzuki Vitara

Citat Postat original de SamuraiBZ Vizualizare Mesaj
    Salutare,

Pe vitara mea am in momentul asta mrl-uri automate. Am vrut sa fac o conversie si sa pun punte pe fata de samurai. Am abandonat acest proiect deoarece astept carcasa de diferential de la calmini. Dar pana atunci ca tot am in curte puntea de samurai dotata cu mrl-uri manuale, va intrab pot fi puse pe vitara cu planetare pe 22 caneluri, aceste mrl-uri?
    Salut! Eu am pus pe samurai cuplaje automate de vitara si s-au potrivit perfect. Nu am numarat cate caneluri au planetarele, cineva de pe forum mi-a zis ca se potrivesc si asa a fost. Eu zic ca se potrivesc!!!

Vanzator Autorizat
    Data Inscriere
    Jun 2009
    Varsta
    33
    Masina
    1999 Jeep Wrangler TJ 2.5

Salut si eu la randul meu am dat peste 10 perechi de MRL-ri manuale(majoritatea de samurai) si s au potriviy perfect pe vitara
    0763651150 /
    To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
    /

Kituri Suspensie Si BodyLift
    Suzuki Vitara, Jimny, Daihatsu Feroza, Mitsubishi Pajero, L200, Opel Frontera
    Scuturi Protectie

Ok, multumesc.

rat_vitara
    Guest

Citat Postat original de roly Vizualizare Mesaj
    Salut si eu la randul meu am dat peste 10 perechi de MRL-ri manuale(majoritatea de samurai) si s au potriviy perfect pe vitara

si nu cumva ai si vreo pereche de dat? si daca da, cat costa? ma refer la cele manuale

Vanzator Autorizat
    Data Inscriere
    Jun 2009
    Varsta
    33
    Masina
    1999 Jeep Wrangler TJ 2.5

Citat Postat original de rat_vitara Vizualizare Mesaj
    si nu cumva ai si vreo pereche de dat? si daca da, cat costa? ma refer la cele manuale
    mai am. ai pm
    0763651150 /

/

Kituri Suspensie Si BodyLift
    Suzuki Vitara, Jimny, Daihatsu Feroza, Mitsubishi Pajero, L200, Opel Frontera
    Scuturi Protectie

se potrivesc perfect, sunt aceleasi...
    Copilot

O sa le pun dupa impotmoliada. Acum am montat carcasa de diferential fata de la calmini.

Uploaded with ImageShack.us

Data Inscriere
    Nov 2009
    Varsta
    38

Bravo. In sfarsit cineva a ales cea mai buna varianta pentru diferentiale de vitara sparte. Felicitari.
    Daca se poate am si eu o intrebare. Cat a costat si de unde l-ai luat?
    Multumesc

Cu tot cu transport pana la buzau 970 euro, luat din italia. Dar in pachet mai am capetele de planetara care intra in diferential pe 26 de caneluri. Momentan nefolosite.

Pagina 1 din 5 12345 UltimaUltima

Discutii Similare

1. Suzuki Vitara versus Suzuki Samurai
    By Gabi4x4 in forum Vitara, X90
    Raspunsuri: 53
    :: 25th March 2012, 10:56
  2. Costuri de intretinere Suzuki Vitara / Grand Vitara
    By AndyB78 in forum Vitara, X90
    Raspunsuri: 21
    :: 28th July 2011, 16:49