Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

UAZ vs Isuzu


thementor

Postări Recomandate

Re: UAZ vs Isuzu

 

ms mult, sa vad trebuie sa-mi aduc cineva un uaz intreg, daca nu o sa-mi trebuieasca puntea fata/spate sa am de rezerva . parbirzu cu cat il dai?

 

deocamdata sunt in tratative sa o dau toata.

daca nu se concluzioneaza iti spun.

lasa-mi un mail shi tel pe pm.

sau unde vrei tu.:tk

tel meu 0765984616.adi

Editat de goerula
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: UAZ vs Isuzu

 

ms mult, sa vad trebuie sa-mi aduc cineva un uaz intreg, daca nu o sa-mi trebuieasca puntea fata/spate sa am de rezerva . parbirzu cu cat il dai?

 

sal,

puntile si parbrizul 250 euro.

puntea fata are discuri .

suna-ma ca ne intelegem noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: UAZ vs Isuzu

 

salut goerule, o sa te sun, sa vad poate am drum prin craiova si trec pe la tine sa iau puntile.....numa sa imi fac timp pt uaz :D

 

....am mai lucrat un pic la masina: a primit prelata, am taiat aripile, am refacut toata instalatia electrica. Am fost la niste iesiri se comporta ft bine in teren am un cuplu imens, iar motoru ii ft economic.290620111383.thumb.jpg.f82920487a236f2018afdd223234b873.jpg

Editat de thementor
Sa ai o italianca e ca si cum ai avea prietena stripteuza - toti zic ca-i proasta , dar toti te invidiaza !
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 luni mai târziu...
  • 2 ani mai târziu...

Re: UAZ vs Isuzu

 

Nu prea puneam pret pe UAZ de cand le stiu, insa vazand unele modificate pe aici imi dau seama ca stock in continuare sunt penibile, oarecum ca si IMS-urile dar cu mecanica schimbata, inaltate putin si ca la orice alta masina cu niste roti pe masura, se schimb Urata intr-o bestie frumoasa :$

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: UAZ vs Isuzu

 

Exceptand faptul ca e urata, sa stii ca de fapt e chiar capabila in varianta stock. Cel putin aia cu punti portal

4x4 -rile mele: Mitsubishi L200, Dacia papuc4x4, Bmw X3 2.0i, Bmw X3 3.0sd, si cea mai 4x4: KTM 450exc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare