GTC Auto Shop
Afisez rezultatele 1 la 2 din 2

Implicit Craciun off-road in Maramures

Pasionati de off-road atat din Belgia cat si din Romania sunt in aceasta saptamana in Maramures pentru a aduce pe Mos Craciun in unele din cele mai sarace si mai izolate familii din Maramures.
    Actiunea are loc cu participarea voluntarilor Fundatiei EMA si a voluntarilor , dar a fost initiata de un grup de belgieni inimosi care au mai participat (unii dintre ei ) la actiuni umanitare in Maramures si in anii trecuti. Este vorba despre un grup ce poate fi gasit pe Facebook sub numele de B.S.R.P.P.

Fotografii de la prima zi puteti gasi aici ( http://www.fundatiaema.ro/activitate...romano-belgian ) iar videoclipul il postez mai jos !

Multumim celor din pentru implicare in aceasta actiune !

Voi incerca poate maine sa revin cu imagini si de la actiunea de azi, care are si caracter de off-road ....

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Implicit Re: Craciun off-road in Maramures

Imi cer scuze de intarziere dar, fiind de garda zilele astea, nu am reusit sa "urc" in timp util materialele ....

Asadar, atasez mai jos videoclipul cu actiunea umanitara din 15.12.2010, fotografiile si restul informatiilor fiind disponibile aici : http://www.fundatiaema.ro/activitate...romano-belgian

Doresc sa multumesc voluntarilor care si-au pus la bataie atelajele pentru ca aceasta actiune sa se finalizeze cu succes !

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Discutii Similare

1. In Maramures
    By gestme in forum Turism
    Raspunsuri: 6
    :: 17th May 2011, 20:21
  2. L-am dus pe Mos Craciun
    By pinti in forum 2010
    Raspunsuri: 7
    :: 30th December 2010, 03:10
  3. Raspunsuri: 96
    :: 28th December 2009, 21:56
  4. De Craciun