Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Polaris ranger xp


florinpp

Postări Recomandate

Va prezint si eu cataratorul meu,motor 800cc,4x4,grup de forta,sateliti blocabili,servo directie.eps si alte chesti,greutate 682kg,sarcina admisa pe spate 455kg,trei locuri.Am doar 1600km cu el,dar nu ma lasat niciunde,noroi,zapada,vaduri,penti mari a iesit de peste tot,singurul lucru in dezavantaj ar fi consumul un pic cam mare,dar are un rezervor pe masura.

DSC09547.jpg.86c5ddaa71eaa575cda4b91242af49be.jpg

GAZ 69
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Polaris ranger xp

 

E superb .... si eu m am dat 1an si ceva pe Polaris Sportsman 800 ... aceeasi motorizare ca a ta dar fara servo directie.eps ... nu am bagat un leu in afara de ulei ... cat despre consum ... haleste ceva ...eu luam rezerva de benzina tot timpul dupa mine .... sa il stapanesti sanatos ...

Club Sportiv x3m

Valcea

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Polaris ranger xp

 

L-am luat de la polaris Cluj a fost prima bucata ce a venit din America in Europa,am stat 3 luni dupa el.Pretul a fost 17800 euro adus acasa cu carte de identitate,a trebuit doar sa-i pun placuta cu numarul.Pacat ca nu am prea avut timp sa umblu cu el,il am de un an si mai mult a stat in garaj.

DSC09666.jpg.1d4e79ccb2843800b60f76222338e491.jpg

GAZ 69
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Polaris ranger xp

 

L-am luat de la polaris Cluj a fost prima bucata ce a venit din America in Europa,am stat 3 luni dupa el.Pretul a fost 17800 euro adus acasa cu carte de identitate,a trebuit doar sa-i pun placuta cu numarul.Pacat ca nu am prea avut timp sa umblu cu el,il am de un an si mai mult a stat in garaj.

 

 

Dap , in Europa (Italia cred) se fac omologarile in vederea inmatriculari ... deasta a durat atat de mult ...

Club Sportiv x3m

Valcea

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Polaris ranger xp

 

Omologarile se fac in elvetia. Cand mergi cu el sa ai grija ca rezervorul trebuie sa fie tot timpul peste jumatate ca altfel se strica pompa de benzina iar pe original vine cu tot cu rezervor si cam scump

:D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 luni mai târziu...
  • 1 lună mai târziu...
  • 2 ani mai târziu...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare