Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

New Toyota Landcruiser PRADO


Astral

Postări Recomandate

Re: New Toyota Landcruiser PRADO

 

Cam slabut filmuletul. Erau si mai tari. Vezi pe cineva facand off-road cu modelul asta?

Daihatsu Feroza, adio pietre la rinichi.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: New Toyota Landcruiser PRADO

 

Aaa deci problema era la filmulet, ca nu prezenta in adevaratul cuvant bolovani si ravenele prin care poate sa treaca. Dar pana la urma este o masina de off-road si face off-road cu cine vrea si cu cine si-o permite.

 

S-auzim de bine

:cl 4x4 fun for all :h5

RR Classic 1986 - 200Tdi

www.lroc.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: New Toyota Landcruiser PRADO

 

pai cine sa faca offroad cu ea, cum spunea un coleg, cine are/vrea/isi permite, nu? peste 20 ani o sa fie astea ca 70-urile acum.....doar ca vom avea interfata de operare pe smartphone si o sa le trimitem doar pe ele la offroad in munti....noi vom sta pe terase urmarind pe un display de 3 inch cum urca bolidu' dealu' hahahahahha

Pajero 3.2 DiD. Lung.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: New Toyota Landcruiser PRADO

 

E foarte misto masina si foarte capabila. Nu inteleg de ce aveti tendinta de a considera off-road doar ce este de la extrem in sus. Normal ca masina ca asta nu va intra in noroi pana la geamuri, dar asta nu inseamna ca nu stie off-road. Si asta se vede si in filmuletele de mai sus.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: New Toyota Landcruiser PRADO

 

"Vorbeste lumea" KZJ90 nu este tocmai reusita, am gasit si eu una cu probleme pe la 2500 Euro am sunat mai multi fosti proprietari de 90 care m-au sfatuit sa raman la LJ70 nici asta nu este o masina confortabila, se pare insa ca este ceva mai rezistenta...

@Landcruiser
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 ani mai târziu...

Re: New Toyota Landcruiser PRADO

 

Topicul pare foarte vechi dar strict in legatura cu "cine este mai campion " , cred ca diferenta este facuta de alegerea mai mult sau mai putin inspirata a anvelopelor. In rest , pot cam aceleasi lucruri . Restul este chestie de gust. Pentru amatorii de sisteme electronice destepte puse pe masini cu anvelope de sosea , le pot confirma ca nici una din cele doua candidate nu ar fi plecat de pe loc daca aveau gume de asfalt ( de vara ). Sunt patit :ha1.

Nu vei fi judecat niciodată de un om mai bun ca tine. Cei care judecă îşi urăsc, de fapt, propriile greşeli şi neputinţe.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare