Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Utilizatorul nr. 10.000


Max

Postări Recomandate

A aparut si utilizatorul nr.10.000 pe acest forum.

 

Daca acesta va respecta Regulamentul si isi va face prezentarea in topicul dedicat, acesta va primi un mic cadou din partea Club4x4 :grin:

 

Asteptam... :ang3

Editat de Max
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Utilizatorul nr. 10.000

 

Buna seara !

 

 

Cadoul pentru acest user va fi banare gratuita pe viata din partea administratiei forumului ?

 

Sau doar banare la fiecare deschidere de topic, dar numai pentru cate o luna, la fiecare interval de 30 de zile ?

 

 

Stima,

 

 

Dragos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Utilizatorul nr. 10.000

 

Mie imi apar in lista membrilor numai 9918...e vreo setare de care nu stiu eu?

Oricum, se pot face niste statistici mai mult decat interesante din simpla parcurgere a acestei liste. Un exemplu ar fi: numarul de membri care au zero postari...unii inscrisi pe site din 2008 si cu activitate recenta(sub o saptamana).

Ar mai fi si altele...dar nu e treaba mea. Asteptam cu interes sa iasa la iveala numarul 10.000!

 

membri.thumb.jpg.a5fcbba24c4e7788bb459b893cd42c80.jpg

 

L.E - La asta ma refeream...adica asta imi apare mie...sorry!

Editat de teddybear

It's not a "Jeep thing" it's the real thing ....LAND ROVER ! icona%20(200).gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Utilizatorul nr. 10.000

 

Eu vad ca sunt 10.003 membri.

 

Utilizatorul cu nr 10.000 ar fi radu jumate din Bucuresti inscris pe forum acum 5 ore ...

Daca nu-i cu suparare suplimentez si eu acest premiu al lui Max cu ceva alaturi daca face dovada ca are masina de teren... :wink:

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Utilizatorul nr. 10.000

 

Eu nu inteleg un lucru: de ce este mai special utilizatorul cu numarul 10.000 decat cei 9.999 dinaintea lui care au facut, de fapt, posibil ca el sa fie cel cu numarul 10.000?

 

Inteleg motivul de sarbatorire, dar daca vreti sa sarbatorim ceva ar trebui sa sarbatorim toti, nu numai domnul cu matricola 10.000...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Utilizatorul nr. 10.000

 

Eu nu inteleg un lucru: de ce este mai special utilizatorul cu numarul 10.000 decat cei 9.999 dinaintea lui care au facut, de fapt, posibil ca el sa fie cel cu numarul 10.000?

 

Inteleg motivul de sarbatorire, dar daca vreti sa sarbatorim ceva ar trebui sa sarbatorim toti, nu numai domnul cu matricola 10.000...

 

Nu te gandi ca primeste un cec de 100.000 de euro ... E doar un gest simbolic ...din partea adminului ...ptr "norocul" sau "intamplarea" de a fi utilizatorul cu nr 10.000 pe forum !:wink:

 

LE ...@teddybear asa este ...asa apare si la mine ...poate ne ajuta stef...la membrii sunt pe prima pagina ...10.004 si la lista membri 9914 ...

Editat de Yonutz

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Utilizatorul nr. 10.000

 

Diferenta dintre utilizatorii care apar jos pe forum (numarul total al acestora) si numarul care apare in lista de Membri, si anume 85 reprezinta utilizatorii banati, care au existat, dar avand ban, nu apar in lista de membri...

 

Deci practic sunt peste 10.000, si tot ce ati spus e corect, decat ca unii dintre acestia nu figureaza in lista de membri avand ban.

 

Felicitari tuturor celor 10.004 membri pentru faptul ca exista si au contribuit la ceea ce este acest forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Utilizatorul nr. 10.000

 

Oricum, se pot face niste statistici mai mult decat interesante din simpla parcurgere a acestei liste. Un exemplu ar fi: numarul de membri care au zero postari...unii inscrisi pe site din 2008 si cu activitate recenta(sub o saptamana).

....

 

In mod normal am fi ajuns de multa vreme la userul cu numarul 10.000 dar periodic sterg userii fara activitate si care nu au intrat de mai mult de un an pe forum. Inca mai sunt destui dar o fac in functie de timpul disponibil pe care il am.

Sunt mullti useri cu zero posturi dar stau si citesc forumul de multa vreme. Pe acestia nu am nici un motiv ca sa ii sterg.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Utilizatorul nr. 10.000

 

Eu nu inteleg un lucru: de ce este mai special utilizatorul cu numarul 10.000 decat cei 9.999 dinaintea lui care au facut, de fapt, posibil ca el sa fie cel cu numarul 10.000?

 

Inteleg motivul de sarbatorire, dar daca vreti sa sarbatorim ceva ar trebui sa sarbatorim toti, nu numai domnul cu matricola 10.000...

 

Pai, putem sarbatorii toti aparitia userului cu numarul 10.000. :grin:

Din pacate, cadouri nu putem da la 10.000 de membri.

 

Ai rabdare ca anul viitor vom sarbatorii intr-un mod mai special cei 5 ani de forum Club4x4.

 

:h5

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Utilizatorul nr. 10.000

 

Nu era vorba despre cadouri, ci despre o stare de spirit pe care ar trebui sa o creem \ impartasim cu totii ...

 

Dupa cum zici, putem sarbatori cu totii aparitia userului 10.000.

 

:h5

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Utilizatorul nr. 10.000

 

Inteleg motivul de sarbatorire, dar daca vreti sa sarbatorim ceva ar trebui sa sarbatorim toti, nu numai domnul cu matricola 10.000...

 

Suna "poetic", ba chiar a limba de lemn, dar citesc forumul si ma simt premiat zilnic. Nu de forum, de informatia gasita.

Samurai incepator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Utilizatorul nr. 10.000

 

Suna "poetic", ba chiar a limba de lemn, dar citesc forumul si ma simt premiat zilnic. Nu de forum, de informatia gasita.

 

 

Subscriu in totalitate ! :h5

 

PS - Ai uitat sa mentionezi ca, tot zilnic, iti iei astfel si portia de "drog".......:ha:......ca si mine, dealtfel......:ha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Utilizatorul nr. 10.000

 

Imi pare rau dar userul @radu jumate, cel care este userul nr.10.000 nu a binevoit ca sa indeplineasca conditiile pentru a intra in posesia cadoului Club4x4.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Utilizatorul nr. 10.000

 

Subscriu in totalitate ! :h5

 

PS - Ai uitat sa mentionezi ca, tot zilnic, iti iei astfel si portia de "drog".......:ha:......ca si mine, dealtfel......:ha:

 

Un forum de drogati ordinari iar tu esti drogatul sef. :ha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare