Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Honda cr-v


WillyCR-VFAN

Postări Recomandate

Masina e fabricata in 2008, este varianta Executive, adica full, capacitate 2000 cmc, cutie automata. Full presupune piele, xenon, navigatie, inclusiv Romania, comanda vocala, camera video marsarier, etc. A mers mai mult in Bucuresti, dar si pe drumurile patriei, ale Europei si in off-road, unde nu m-a dezamagit niciodata, dar nici nu i-am cerut ce stiam ca nu poate sa-mi ofere. Arata si se comporta ca la cumparare, fiind prima masina din cariera mea de sofer pe care, sincer, nu m-am gandit nicio secunda s-o vand. Am avut multe masini pana acum, dar asteia chiar n-am ce sa-i reprosez si n-am fost foarte bland cu ea, s-o vedem mai departe !
CR-V 2.0 A/T Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă-Einstein
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Honda cr-v

 

Bine ai venit !

Banuiesc ca inca nu ne-ai delectat cu ceva poze ca nu esti inca familiarizat cu modul de atasare a pozelor ?

Uite aici cum se face :

http://forum.club4x4.ro/showthread.php?56551-Metoda-noua-si-functionala-pentru-postarea-de-atasamente-si-imagini

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 luni mai târziu...

Re: Honda cr-v

 

A fost o iarna destul de dificila, dar masina a mers zilnic si s-a comportat foarte bine, desi e incaltata cu niste Continental SH, la a patra iarna, arata bine si cred ca mai merg o tura.

CR-V 2.0 A/T Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă-Einstein
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 luni mai târziu...

Re: Honda cr-v

 

La un moment dat de timp am cochetat si eu cu ideea de a-mi cumpara un CR-V. Merge bine pe sosea, dar in offroad este un pic depasita. Principalele atuuri ale ei cred ca tin de spatiul interior si fiabilitatea fooarte buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 luni mai târziu...

Re: Honda cr-v

 

Ai punctat corect plusurile si minusurile. E o masina de oras, maricica, iar in offroad nu m-a dezamagit niciodata, este adevarat ca nici nu i-am cerut ce stiam ca nu poate oferi !

CR-V 2.0 A/T Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă-Einstein
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 an mai târziu...

Re: Honda cr-v

 

A mai trecut un an si jumatate peste masina, se comporta, in continuare, exemplar ! Acum, la ultima zapada, n-am avut nicio emotie, sa tinem cont ca CR-V-ul e un off-road mai "light" !! In toamna trecuta a primit roti noi de iarna si o revizie ampla, la care am schimbat multe consumabile. In acest an intra in al saptelea an de exploatare zilnica si, la cum se misca, incep sa am certitudinea ca acest tip de masina, intretinut cu simt de raspundere, poate dura o viata !!

CR-V 2.0 A/T Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă-Einstein
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare