Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

presuri hd


bogdan_g

Postări Recomandate

la indemnul cuiva ... "ceva mai batran decat mine"... spun doua trei cuvinte despre "Mineko Iwasaki", este "maiko", adica o Toyota LC 120, din 2006, albastru inchis (sobru precum titlul la care aspira), automata, cu rolul de a ma duce acolo unde vreau ... sau nu. modificari ... nu are, in plus fata de stock, ...scuturile de Aluminiu asfir, care, sper sa se dovedeasca cel putin la fel de bune ca si cele originale de tabla ...

 

acum, ce ma intereseaza, daca stie cineva niste covorase, presurile din interior, dintr-un material decent ?

 

 

respect,

bogdan.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: presuri hd

 

Exista presurile originale din cauciuc, si sunt ok pentru conditii normale (apa si noroi). Daca vrei chestii extreme (ce nu iti recomand cu LC120, din diverse motive), probabil nu sunt f bune.

Am vazut ceva de vanzare pe internet niste presuri cu borduri mai inalte, fabricate prin Rusia, dar se pare ca nu livreaza in tara.

Bogdan,

Facebook: Suzuki Restore

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: presuri hd

 

parca nu as vrea de cauciuc. eu nu fac extrem cu masina, insa, de cele mai multe ori, in activitatile mele este necesar sa parasesc vehicolul si sa merg la pas ... (am bocanci ok...:) ), se murdaresc, se spala ... problema este sa nu se destrame, descoase, rupe sau toci excesiv dupa cateva spalari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 luni mai târziu...

Re: presuri hd

 

Eu mi-am luat de pe ebay.de anul trecut.

Le-au trimis cu curierul in Romania.

Au marginile înălțate si covarasul spate este dintr-o singura bucata, protejand si mijlocul.

Materialul este un cauciuc putin plastifiat si tine bine la uzura.

Editat de Dragos Bina
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

Re: presuri hd

 

Eu mi-am luat de pe ebay.de anul trecut.

Le-au trimis cu curierul in Romania.

Au marginile înălțate si covarasul spate este dintr-o singura bucata, protejand si mijlocul.

Materialul este un cauciuc putin plastifiat si tine bine la uzura.

 

Poti sa pui niste poze te rog?

Landcruiser
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: presuri hd

 

Poti sa pui niste poze te rog?

La multi ani tuturor !

Ai mai jos un link cu poze.

Eu le-am cumparat de la alt comerciant, dar sunt identice.

http://www.ebay.de/itm/3D-Gummimatten-Gummi-Fusmatten-fur-TOYOTA-LAND-CRUISER-ab-2002-3tlg-schwarz-/271078849484?pt=DE_Autoteile&fits=Make%3AToyota%7CModel%3ALand+Cruiser&hash=item3f1d8efbcc#ht_2365wt_932

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 ani mai târziu...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare