Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Service de incredere Land Rover


zagalo

Postări Recomandate

Re: Service de incredere Land Rover

 

Adica vrei sa spui Marius ca singurul service mai acatarii de LR ...a ramas reprezentanta? Vai de ...buzunarele voastre!

 

Tips: uniti-va cativa si faceti-va propriul atelier de incredere! (nu e scump si in plus daca tragi linie la sfarsit de an ...toata lumea iese bine) ...Nu impune tinerea unui atelier cheltuieli foarte mari si in plus impartite intre voi ...vor fi simbolice! Ca de cunostinte ...pe LR, piese si logistica...n-ar avea rost sa va plangeti ca nu ar fi cazul! :grin:

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 54
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Re: Service de incredere Land Rover

 

Nu uitati de Marcel...mi-am facut acolo distributia, este ok....din toate punctele de vedere. Omul' a fost si la intalnirea LROC, aveati ocazia sa-l cunoasteti la Sambata de Sus.

Editat de mesterX
mesterX este pe drumul cel bun :j
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Service de incredere Land Rover

 

Nu uitati de Marcel...mi-am facut acolo distributia, este ok....din toate punctele de vedere. Omul' a fost si la intalnirea LROC, aveati ocazia sa-l cunoasteti la Sambata de Sus.

 

Stiu de Marcel si ne cunoastem de mult timp. Asa mai sunt si Marius, Ionut, Catalin, etc care repara pe unde apuca. Dar service abilitat LR sa execute garantii (pentru masini noi) este doar unul.

@Yonutz. Ne gandim la niste solutii.

Land Rover Discovery 2 V8 Automatic -Thor

Land Rover Discovery 2 Td5 Manual - Phoenix

www.lroc.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 an mai târziu...

Re: Service de incredere Land Rover

 

Stiu de Marcel si ne cunoastem de mult timp. Asa mai sunt si Marius, Ionut, Catalin, etc care repara pe unde apuca. Dar service abilitat LR sa execute garantii (pentru masini noi) este doar unul.

@Yonutz. Ne gandim la niste solutii.

De ce oare se intampla lucruri rele?Poate sa ne aduca cineva o veste buna in Prahova?Eu unul am fost la un service autorizat si dealer Land Rover,am fost programat pentru o interventie si dupa 2-3 ore de "sapat",cei de acolo s-au lasat balta,si m-au lasat balta-de fapt mi-au luat banii pe o manopera fara rezultat si cu asta...Unde sa ne mai ducem?

Landroverist
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare