Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Calendar 2013


Cleo

Postări Recomandate

O idee pentru aniversarea celor 6 ani de existenta al forumului, sa faceti un calendar Club4x4.romania, care sa includa fotografii cu masinile membrilor si cu membrii forumului bineinteles .Sunt convinsa ca majoritatea membrilor vor accepta sa trimita fotografii,iar moderatorii sa faca alegerea sau alegerea sa fie facuta on-line de catre membrii prin vot.

Toate cele bune tuturor!

Editat de Cleo
Sunt roman si ca roman ma socot buricul pamantului.Ca daca n-as fi roman n-as fi nimic.Nu ma pot imagina francez, englez,german,adica nu pot extrapola substanta spiritului meu la alt neam.Sunt roman prin vocatie,ca altfel nu pot sa ies.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Calendar 2013

 

Ideaa e buna, practica si finantarea ne omoare :))

 

In 6 ani, sau vreo 10-12 de off-road, cred ca sunt Tone de GB de poze..... greu sa selectezi prin atatea :) .... ar merge calendar care sa aiba cate un album de poze pt fiecare zi a anului :P ... cu se s-a intamplat in ziua de 13, marti, luna X a unuia din anii anteriori :grin:

Editat de worldscape

Jeep Wrangler YJ - 1989 - 2.5" Lift

Jeep Wrangler TJ - Sahara Limited Edition 2001 - 4" Lift

Jeep Wrangler TJ - Rubicon Express - Custom Made 1997 - 6" Lift

 

 

http://www.ClubJeepRomania.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Calendar 2013

 

S-ar putea face un concurs in fiecare luna cu anumite teme(ex: flexare suspensie in off-road, poze inedite, etc), supuse la vot de catre toti membrii si castigatorul lunii ii se va posta poza in luna respectiva pe calendar.12 luni=12 poze.In felul asta este si o activitate amuzanta in fiecare luna pentru membri si iese si un calendar frumos cu poze votate de noi.

Aceasta idee nu imi apartine, am vazut-o pe alte forumuri dar m-am gandit ca ar fi frumos sa avem si noi.

Daca ar fi vreun membru care lucreaza sau cunoaste pe cineva la vreo tipografie ar putea scoate pt inceput cateva calendare(ex=2-3-5 bucati) si sunt sigur ca s-ar vinde.Oricine are cel putin un calendar in casa.Eu as cumpara daca am avea un calendar cu poze ale "utilajelor" membrilor in diferite ipostaze.Ma indoiesc ca ar fi un pret mare, n-ar trebui sa depaseasca cu mult pretul unui alt calendar cu poze.

Editat de Dragosh10
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare