Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Umanitara Craciun CERT Transilvania 2012


flaviu

Postări Recomandate

In data de 15 Decembrie 2012,CERT Transilvania desfasoara editia IV a Campaniei Umanitare de Craciun.

Invitam toate persoanele care doresc sa se implice sa ni se alature.

Detalii despre eveniment gasiti aici: http://www.cert-transilvania.ro/

 

CERT Transilvania

Toyota RJ 70 1991 2.4 b

http://www.cert-transilvania.ro/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: Umanitara Craciun CERT Transilvania 2012

 

Alaturi de Cert-Transilvania vor fi si colegii si partenerii nostri traditionali membrii Transsylvania Offroad Club.

Actiunea se adreseaza familiilor mai putin norocoase din Muntii Apuseni, zonele greu accesibile: Valea Ierii, Frasinet, Caps, Plopi, Muntele Rece, Matesti, Dodesti, Doda Pili, Dobrin, Racatau, Maguri etc.

Oricine doreste sa se alature actiunii este binevenit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Umanitara Craciun CERT Transilvania 2012

 

Din pacate ii weekendul in care eu lucrez...dar... maine dimineata la prima ora o sa fac toate demersurile necesare sa imi pot lua liber in weekend sa fiu si eu prezent !! Cu siguranta imi va face mare placere sa particip la asemenea actiuni !! Sper sa revin cu vesti bune si sa pot confirma prezenta maine seara :D

 

asa ca... tineti-mi pumnii in disputa mea cu sefuu` :f1 :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Umanitara Craciun CERT Transilvania 2012

 

hehehe... s-a terminat si vizita la Atelieru Mosului :banana

 

Toate bune si frumoase... saci plini cu alimente, tot ce trebuie si nu in ultimul randd mult suflet din partea organizatorilor. Ii prima oara cand particip la o actiune de genul asta si am ramas total surprins sa vad ca mai exista oameni cu un suflet asa de mare si bun.

 

Asteptam si weekendul pentru a duce la bun sfarsit aceasta actiune !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Umanitara Craciun CERT Transilvania 2012

 

primele poze au aparut deja cu pregatirea pachetelor :D le puteti vizualiza pe faceebok => cert transilvania <= ( sper ca nu gresesc cu astea si sa se considere reclama sau stiu io ce :D )

 

Tot ii pregatit... a mai ramas doar dusul si barberitul :D asa ca... speram sa decurga totul conform planului !! revenim cu poze si filmari luni-marti !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Umanitara Craciun CERT Transilvania 2012

 

Ho Ho Hooo !!! Mos Craciun si-a facut deja datoria fata de cei care sunt intr-o situatie mai dificila, atat financiara cat si materiala !! Mosul le-a umplut masa anul acesta de sarbatori si cu siguranta o va face si in urmatorii ani !!

 

Din punctul meu de vedere a fost o actiune foarte reusita !! Ma face sa apreciez mai mult ceea ce am !!

In concluzie... FELICITARi echipei Offroad Club Transsylvania si CERT Transilvania pentru aceasta actiune !!

 

Ps: pentru cei interesati... poze se gasesc pe site-ul celor de la CERT ( pentru a nu umplea aicea de poze.. intrati acolo.. si gasiti foarteeeee multeeee pozeee )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare