Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

unde se afla seria de pe sasiu ?


bgd2000

Postări Recomandate

Salut oameni buni !

:hl Ma poate ajuta cineva cu o poza, sa vad exact pozita seriei pe sasiu, deoarece dupa ce am achizitionat masina si am rezolvat micile probleme de tinichigerie i-am facut o treaba serioasa de antifonare, iar "meseriasul" a dat cu nemiluita si a acoperit tot :(

In carte indica el ceva da nu imi dau seama si nu vreu sa ma apuc sa curat acum tot sa descoper seria . :tk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: unde se afla seria de pe sasiu ?

 

banuiesc ca in acelasi loc unde se afla si la rocky,adica pe partea dreapta fata,din dreptul telescopului spre in-fata, pe sasiu.

amintirile cele mai frumoase le am din........vise.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: unde se afla seria de pe sasiu ?

 

Multumesc baghy! dau scutul jos ca nu pot curata pe langa el.

Multumesc Marse , din cate vad din pdf'ul atasat de tine cred ca e o descriere pentru varianta cu volan pe dreapta , presupun ca la cele cu volan pe stanga au seria pansonata pe stanga , eu acolo am eu decupajul in scut !

Sa ne auzim cu bine si La multi ani ! si sanatate :2dr

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 ani mai târziu...

Re: unde se afla seria de pe sasiu ?

 

Pentru cine vrea sa achizitioneze o feroza si vrea sa verifice seria. Ea se afla in partea frontaladreapta pe sasiu si se vede prin fereastra scutului de metal. Daca aveti scut de la o masina cu volan pe dreapta trebuie sa dati scutul jos 3.thumb.jpg.22fadfe03f45ff1e037bbb3b10ca0dc9.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare