Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Magazine / depozite piese Daihatsu


bogdan.sb

Postări Recomandate

Re: Magazine / depozite piese Daihatsu

 

Poate ma ajuta cineva cu o piesa: semi-caseta sau levier comanda directie, pe dreapta. Eu am volan pe stanga. Am comandat de la al padrino pana la urma la un pret astronomic, dupa parerea mea (650 lei) pe original. Sper sa aduca ce trebuie, pentru ca nu poti face retur la comenzile externe zic ei.

SEMICASETA.png.dcf1cda63e629d4eb0931cfaef729eb0.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Magazine / depozite piese Daihatsu

 

Poate ma ajuta cineva cu o piesa: semi-caseta sau levier comanda directie, pe dreapta. Eu am volan pe stanga. Am comandat de la al padrino pana la urma la un pret astronomic, dupa parerea mea (650 lei) pe original. Sper sa aduca ce trebuie, pentru ca nu poti face retur la comenzile externe zic ei.

[ATTACH=CONFIG]264542[/ATTACH]

 

Incearca aici : http://olx.ro/oferta/vand-semicaseta-daihatsu-feroza-ID5elBv.html#51bf6ffaff

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Magazine / depozite piese Daihatsu

 

Preturi mari la Al Padrino insa si pe mine m-au ajutat inclusiv cu lampi spate originale care a fost imposibil sa gasesc in oricare alt loc inclusiv pe net unde gaseam nu vroiau sa trimita in Romania

:cl Ignis 4x4
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Magazine / depozite piese Daihatsu

 

Preturi mari la Al Padrino insa si pe mine m-au ajutat inclusiv cu lampi spate originale care a fost imposibil sa gasesc in oricare alt loc inclusiv pe net unde gaseam nu vroiau sa trimita in Romania

 

La dezmembrari ai incercat?

Nissan Patrol k260 SD33T:tr

Suzuki Vitara 1.6 8V

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Magazine / depozite piese Daihatsu

 

Lampi spate aveam si eu insa decolorate, matuite...in dezmembrari pentru Rocky nu prea gasesti piese de genul. In general sunt adeptul pieselor noi.

:cl Ignis 4x4
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 an mai târziu...

Re: Magazine / depozite piese Daihatsu

 

Salut ,am nevoie urgent si eu de semi-caseta sau levier comanda directie, pe dreapta si nu reusesc sa-l gasesc.Unde as putea sa mai caut la un pret decent?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Magazine / depozite piese Daihatsu

 

Salut ,am nevoie urgent si eu de semi-caseta sau levier comanda directie, pe dreapta si nu reusesc sa-l gasesc.Unde as putea sa mai caut la un pret decent?

 

Salut , cred ca am eu. Trimite-mi o poza pe wtsp cu piesa ca să fiu sigur . 0732296666

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Magazine / depozite piese Daihatsu

 

Eu acum am o Vitara dar mi-am mai rămas piese de Daihatsu . Poate te pot ajuta. Știu ca levier ul asta de la semi-caseta este recondiționat de cineva de la Arad. Mai am planetare fata și alte chestii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 luni mai târziu...

Re: Magazine / depozite piese Daihatsu

 

Si eu caut semi-caseta. Am văzut ca unele vin cu suportul cu șuruburi si altele fara. E greu de scos de pe conul acela cu caneluri? Sunt la fel stanga cu dreapta?

Daihatsu Feroza '94 Slow&NotLow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Magazine / depozite piese Daihatsu

 

La feroza ai caseta de directie care este pe partea soferului si semicaseta de directie care este pe partea dreapta. Cea cu caneluri este caseta de directie, se schimba de obicei doar levierul (pitman arm). Noi le gasesti doar pe ebay. Vezi aici in topicul meu , postarea 204, vezi ca am pus si ceva linkuri acolo cu vanzatori pe ebay.

https://forum.club4x4.ro/showthread.php?93541-Ferozaurul/page21

"If you see someone repairing a Daihatsu, call 112. Daihatsu don't have problems "
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Magazine / depozite piese Daihatsu

 

Semicaseta pe ebay, vanzator din Bulgaria,nu platesti taxe vamale si tva.

https://m.ebay.com/itm/NEW-IDLER-ARM-FOR-DAIHATSU-FEROZA-F300-89-02-LEFT-HAND-DRIVE-ONLY/113211860653?hash=item1a5bf3e6ad:g:VNgAAOSwgJla1E83

"If you see someone repairing a Daihatsu, call 112. Daihatsu don't have problems "
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Magazine / depozite piese Daihatsu

 

salutare. un motor de feroza gasesc si eu ?

 

Vezi pe olx

"If you see someone repairing a Daihatsu, call 112. Daihatsu don't have problems "
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare