Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Iesire Duminica 10 NOV


calinvas

Postări Recomandate

Unde ies si eu cu Expertul Duminica ?

 

Plimbarea ar fi dragut sa fie pe undeva mai aproape gen Comana dar daca se impune , un Baiului nu ar fi de refuzat .

 

Eu nu pot iesi decat Duminica si Expertul a zis ca daca nu iese saptamana asta ii da foc la "troaca" .

 

In concluzie noi 2 oricum iesim , nu stim insa UNDE ....asteptam propuneri si sugestii.

http://bestwinch.ro/14-exemplu-de-montaj

Trolii Kingone

Trolii BestWinch

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Iesire Duminica 10 NOV

 

Din cate se arata in stele pana acum ar fi echipa LorD'eko cu Optimus , Omoroka etc. probabil.....dar cred ca e alta liga pentru noi Caline...Oricum daca ies ei duminica mergem si noi in trena lor si il mai cooptam la juniori si pe Alex m&m...

Mai vedem si maine ce ne arata stelele la juniorat...

Noapte buna, ma culc cu Patrolul culcat pe o parte de la ultima iesire in gand si in minte...

Editat de Razvan Dinescu

Former LR Disco 1 2.0 MPI GSS

Actual: Nissan Patrol Y61 SWB 2.8

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Iesire Duminica 10 NOV

 

Da da, ma lipesc si eu de voi la ceva mai de incepator asa, daca ma primiti. Scrieti aici ce hotarati pana la urma, va rog.

 

Alex

 

Hai la aia mica cu Lord'eko vorbim mai pe seara exact ora si restul..

Former LR Disco 1 2.0 MPI GSS

Actual: Nissan Patrol Y61 SWB 2.8

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Iesire Duminica 10 NOV

 

Eu merg pe la Poloboci, Pestera si poate o plimbsre pe jos sau cu telecabina pana la Babele. Riscul este sa merg mai mult onroad decat offroad ....dar asta este.

Intentionez sa plec pe la 8.30 din Buc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Iesire Duminica 10 NOV

 

Maine si eu as vrea sa plec din Targoviste pe la Varful Leaota pe traseul malu cu flori-valea badenilor-vf. leaota acum cat mai este soare pe cer. Daca mai sunt si alti doritori... traseul este unul usor si foarte frumos... cred ca merge si cu o masina cu tractiune normala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare