Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Last call 2013


Big.Ursu

Postări Recomandate

Dupa o coacere de vreo 2-3 saptamani asa...cu ceva emotii in privinta vremii...azi am comis-o ultima oara pe anul in curs (cel putin asta-i varianta oficiala).

Am fost:

1. Nissan Patrol Y61

2. Jeep Wrangler (al lui Mita)

3. Suzuki Vitara X90 (sper ca nu gresesc)

4. Suzuki Jimny

5. Nissan Patrol K160

 

O plimbare faina de duminica, destul de lejer, finalizata cu ceva haleala gen "haiducie" :) Am cunoscut oameni noi, a fost super !

 

Zona .... "nu stiu eu din astea " .. intrebati pe Mita...O sa urmeze niscai pozne si ceva video si stil propriu.

 

Ordinea este total aleatoare

 

DSC_0056.JPG

 

DSC_0108.JPG

 

DSC_0118.JPG

 

DSC_0120.JPG

 

DSC_0148.JPG

 

DSC_0155.JPG

 

DSC_0213.JPG

 

DSC_0237.JPG

 

DSC_0247.JPG

 

NKN_2128.JPG

 

NKN_2130.JPG

 

NKN_2132.JPG

 

NKN_2133.JPG

 

NKN_2136.JPG

 

NKN_2138.JPG

 

NKN_2141.JPG

 

NKN_2144.JPG

 

NKN_2145.JPG

 

NKN_2146.JPG

Editat de Astral

NADS Fitted

Pentru mine, disputa stiinta vs religie s-a incheiat atunci cand pe biserica a aparut paratraznetul.

Cel mai bun sex oral mi-l ofera gura lumii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Last call 2013

 

Compania a fost selecta si imi doresc sa ne reintalnim pe munte cat de curand posibil, pentru chestii si mai elaborate (gen ceaun, o bauta...maruntisuri din astea). :h5

NADS Fitted

Pentru mine, disputa stiinta vs religie s-a incheiat atunci cand pe biserica a aparut paratraznetul.

Cel mai bun sex oral mi-l ofera gura lumii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Last call 2013

 

Felicitari pentru artistul care a facut pozele.

Sunt o incantare pentru ochii mei obositi de mitic...

La cat mai multe astfel de evenimente.

 

Respect,

Toyota Hilux 3.0 D4-D,171 cp-2010

VW Golf IV 1.9 TDI,165 cp-2003

Suzuki GSR 600,98 cp-2007

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Last call 2013

 

Multumesc (si in numele celuilalt fotograf) :)

NADS Fitted

Pentru mine, disputa stiinta vs religie s-a incheiat atunci cand pe biserica a aparut paratraznetul.

Cel mai bun sex oral mi-l ofera gura lumii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Last call 2013

 

 

Editat de Big.Ursu

NADS Fitted

Pentru mine, disputa stiinta vs religie s-a incheiat atunci cand pe biserica a aparut paratraznetul.

Cel mai bun sex oral mi-l ofera gura lumii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Last call 2013

 

Da. A fost foarte reușită ieșirea. Ne-am simțit bine cu toții, chiar dacă vremea nu a fost tocmai prietenoasă. Am văzut și soare (mai puțin, dar a fost) și nori și ploaie și vânt rece, acolo sus. Condimentată ieșirea, aș putea spune. Mulțumim lui Cătălin (Daemonus) și lui Laurențiu - responsabili pentru imagini și video și ... îi mai așteptăm pe la noi. Și pe voi, oricine vrea, poate veni - avem munți falnici și trasee frumoase în zonă, pentru toată lumea doritoare.

 

Toate cele bune!:h5

All-Wheel Drive - it`s all we'll drive! lllllll
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Last call 2013

 

Se vede ca a fost iarasi o iesire faina! Nici nu se pute altfel!

Eu am fost mai ocupat cu treburi casnice si a trebuit sa zic pas de data asta, dar nu o sa va mai iert :grin:

 

Sorin

aka v1tara aka Sorin

(__\≡≡≡$≡≡≡/__) Vitara 1.6 16v

[__]\≡≡≡\≡Ө≡/≡≡≡/__] Patrol Y61 2.8

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Last call 2013

 

Zoli, mașina e bună. Ca un SJ evoluat, steroidat. Adică te zdruncină, dar trage grav. Și asta de jos, are cuplu din ture mici. Dacă-l urci în ture ca pe samurai sau pe jimny, rupe drumu` sub roți. Mai ales pe reductor. Eu sunt super încântat de mașină, s-a comportat exemplar, chiar cu anvelopele de stradă M+S, pe care le am acum.

 

Chiar dacă estetic nu e spectaculoasă, ba chiar lasă de dorit (vârsta își spune cuvântul, pe ici pe colo) - tehnic e impecabilă. Am avut ceva emoții, până am pus-o cât de cât la punct, dar acum sunt mulțumit. Chiar dacă mai e de lucru ... știi tu vorba aia: "Întotdeauna e loc de mai bine!"

 

Oricum, mi-a părut rău că n-ați putut ajunge și voi - Sorin și Zoli. A fost frumos și ar fi fost locuri și pentru voi. Poate data viitoare ne onorați cu :ca prezența "... și-o s-o facem și mai și mai lată!"

 

Toate cele bune!:h5

 

All-Wheel Drive - it`s all we'll drive! lllllll
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Last call 2013

 

Mi-a luat-o Zoli inainte.Frumoase locuri...

 

Frumoase ...așa este - te așteptăm pe la noi! Oricum, poate până la urmă reușim să organizăm ceva mai mare, cu entuziaști de prin mai multe colțuri ale țării. Avem și trasee, avem și pensiuni agro la prețuri decente și ...

 

... Numai să fie motorină/benzină și timp, restul sunt detalii:h5.

All-Wheel Drive - it`s all we'll drive! lllllll
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Last call 2013

 

De-a dreptul detalii :) Abia astept primavara sa-mi rasfat retina prin muntii aia :))

NADS Fitted

Pentru mine, disputa stiinta vs religie s-a incheiat atunci cand pe biserica a aparut paratraznetul.

Cel mai bun sex oral mi-l ofera gura lumii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare