Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

16 sau 17.11.2013 ???


LorDeko

Postări Recomandate

Re: 16 sau 17.11.2013 ???

 

Grupu tinereilor saluta grupu Pensionarilor:ha::ha::ha::ha:

 

Scurt si la obiect. URAT ca ne-am despartit in 2 grupuri dar pe de alta parte a fost genial.... pt ca la noi s-a mers excelent. mai frumos de atat nici nu se putea........ Daca veneau autobuzele alea bucurestene iar mergeau ca melcu in marsalier:ha1

 

V-am pupat:grin:

 

p.s. noi am facut 67km de OFFROAD pur. FARA asPHalt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 16 sau 17.11.2013 ???

 

Nu stiu cine mai iese maine.... Eu am alta treaba maine, din pacate:cr1.

 

live: "pensionarii" deabia acum coborau spre cheia pe tobogan:ha:

 

 

Pune si tu o intrebare,propunere pt maine. poate poate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 16 sau 17.11.2013 ???

 

Pentru bucuresteni ne vedem maine la Metro Baneasa la 7.30 iar la 8.30 o sa fim in Petrom la iesirea din ploiesti pe DN1 .

Traseul o sa fie undeva de la Campina in sus spre Valea Doftanei . Echiparea minima a masinilor sa fie MT si troliu , Mancarica la pachet .

Serban 0721320972

 

O zi buna si ne vedem dimineata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 16 sau 17.11.2013 ???

 

oare de ce ne-am despartit in doua grupuri nea eko nu vreau sa intru in detali

 

 

ai speriat lumea ca noi alergam si isi rup astia masinile:grin:

 

nimic grav...... o tenta de rasturnare...... un grup spart ... un colt de aripa indoit......... un colt de bara spate indoit........ toata partea stanga julita... :ha::ha::ha: SOFT ce sa mai:h5

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 16 sau 17.11.2013 ???

 

 

live: "pensionarii" deabia acum coborau spre cheia pe tobogan:ha:

Pensionarii cu autobuzele au facut 100 de km numai offroad fara asphalt, au socializat, s-au distrat, si mai ales nici o masina nu a avut de suferit.

Nu ne grabeste nimeni. Eu pe masina am proiectoare de lumineaza pana la cer. M-au rugat aia de la NASA sa le sting ca le-am orbit satelitii.

Tura pe intuneric a fost mega frumoasa, asa ca nu vad de ce sa trag atat de tare ca sa ajung acasa.

Urmariti topicul deschis aici de Optimus pt ca o sa apara poze si filme de Oscar.

 

LUCICA Rulz !!!!

Editat de Florin Bogdan
"Imaginaţia este mai importantă decât cunoaşterea. Cunoaşterea este limitată. Imaginaţia înconjură lumea" – Albert Einstein
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 16 sau 17.11.2013 ???

 

Pensionarii cu autobuzele au facut 100 de km numai offroad fara asphalt, au socializat, s-au distrat, si mai ales nici o masina nu a avut de suferit.

Nu ne grabeste nimeni. Eu pe masina am proiectoare de lumineaza pana la cer. M-au rugat aia de la NASA sa le sting ca le-am orbit satelitii.

Tura pe intuneric a fost mega frumoasa, asa ca nu vad de ce sa trag atat de tare ca sa ajung acasa.

Urmariti topicul deschis aici de Optimus pt ca o sa apara poze si filme de Oscar.

 

LUCICA Rulz !!!!

 

 

 

Tataie:ha1 ai uitat sa specifici ca 80km au fost pe FORESTIER:ha::ha: Nu incerca sa ma contrazici ca stiu si cu ochii inchisi pe unde ati fost!:wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 16 sau 17.11.2013 ???

 

eko,lasa bre oamenii in pace! stii cum se zice,fiecare cu off-ul lui!:wink: sa va fie de bine tuturor! noi am facut ieri discovery in baiului,am urcat in creasta pe la piciorul cotofenei cica-minitehnicus rulz!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 16 sau 17.11.2013 ???

 

eko,lasa bre oamenii in pace! stii cum se zice,fiecare cu off-ul lui!:wink: sa va fie de bine tuturor! noi am facut ieri discovery in baiului,am urcat in creasta pe la piciorul cotofenei cica-minitehnicus rulz!

 

mi-am dat seama ca sunteti pe acolo ca ziceati ceva sa coborati pe trans.....

 

am incercat sa vb cu voi dar nu ne receptionati. Sa va fie de bine si voua!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 16 sau 17.11.2013 ???

 

S-ar putea sa nu ajung la timp la METRO, asa ca puteti pleca fara mine, va ajung din urma pana la Blejoi.

 

Am vazut ca nu este nimeni la metro si ne-am lipit la grupul lui Goganu si Silviu ,a fost superb.

Membru club GTC Motosport:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare