Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Lacul Vulturilor 16.11.2013


Optimus

Postări Recomandate

Re: Lacul Vulturilor 16.11.2013

 

bai optimus,esti obsedato-exaltat,zau asa!:ha: miine-poimiine auzim ca si leviteaza pajero peste sleauri si copaci cazuti!:grin: bine,te cred,imi iau pajero,cit dai pe patrolu meu??:ha::ha::ha:

Pai Mitsu meu chiar leviteaza, avem si filmari dar nu cred ca vor Patrolistii sa le arate.

Si da, ai facut o alegere buna cu Pajero! :wink: O sa vezi singur diferenta... :ha:

Vorba lui Base: Ce-mi place glumele mele. :grin::grin::grin:

 

(Pana mea, de acum, daca-mi voi cumpara vreodata vreun Patrol, o sa ma mazileasca Patrolistii astia! :banana )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Lacul Vulturilor 16.11.2013

 

 

(Pana mea, de acum, daca-mi voi cumpara vreodata vreun Patrol, o sa ma mazileasca Patrolistii astia! :banana )

 

Sa dea Dumnezeu sa ai si de ala si de ala... dar ti-as dori sa ai si un GC v8 .. asa ca sa zici ca le-ai avut pe toate si sa meditezi linistit :)

XJ '96 2.5i, WJ '00 4.7
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Lacul Vulturilor 16.11.2013

 

Sa dea Dumnezeu sa avem sanatate si bani de motorina! :h5

Adevarul este ca sunt topit dupa un Y61 inaltat bine si cu roti de 35 macar, dar ceva mai mult dupa un HDJ80 curat, cum are un coleg de vanzare aici pe forum. Pacat ca nu-s disponibili si banii necesari.

Iar Patroalele lui @lucica si @Florin Bogdan sunt mai mult decat misto, si le-am si zis-o. Daca va fi sa vand autobuzul meu, urmatoarea masina de tavaleala va fi un Pajero 3.0 sau un Patrol Y60. Asta daca nu ma convinge altceva pana atunci.

Dar asta nu inseamna ca nu-mi place Mitsu meu, pe care-l consider compromisul perfect intre o masina de strada si una de offroad peste mediu, chiar asa cu motorul ala puturos de 2.5. Daca i-as mai pune si un blocant pe spate si simexuri, atunci chiar ca o sa "leviteze" in teren. :wink:

Intr-adevar, conteaza in primul rand sa-ti intelegi masina, sa stii ce poate si ce nu poate, si sa abordezi terenul pe masura, si astfel te cam descurci cu orice masina cat de cat echipata corespunzator.

In rest, noroaie maxime si distractie asemenea! Nu mai puneti la suflet atata... ca nu merita... Tot Pajero face legea in teren!... :ha:

 

 

LE: Asta este, cred ca am ras prea mult sambata... dar o sa-mi treaca... :grin:

Editat de Optimus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Lacul Vulturilor 16.11.2013

 

stai linistit...sunt o gramada de trasee in care-si poate lua infrangere Mitzu...si Patrolul sa nu aibe probleme....se pare ca inca nu ai ajuns pe acolo :grin:

 

asta ti-o spune unu care a avut sub fund si Patrol...si Mitzubishi :grin:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Lacul Vulturilor 16.11.2013

 

asta ti-o spune unu care a avut sub fund si Patrol...si Mitzubishi :grin:

Si asa ai ajuns la GC, nu? :) Stai linistit ca am avut si eu "esece" destule. :wink:

Gata, mi se cam termina rasul... Mai pastrez putin pentru cand apar filmarile. Pfoa...

Sper totusi sa ne mai ia Lucica si la alte iesiri de-astea de pensionari, dupa cata mistocareala s-a facut. :grin:

Editat de Optimus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Lacul Vulturilor 16.11.2013

 

GC...esec...mai exerseaza......:ha:

 

ai fi uimit sa vezi pe unde am plimbat eu marele indian....

 

dar na...fiecare cu gandurile lui :grin:

 

mai intreaba pe unii altii pe unde si cam cum ma dau eu...si dupa....mai stam de vb :ha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Lacul Vulturilor 16.11.2013

 

Scuze, eu ma refeream la esecele mele personale in teren cu autobuzul meu. Credeam ca am pus punct intre cuvinte acolo. :))

Oricum, sper ca intr-o zi sa va fac o vizita la Brasov, macar cand sunt in trecere, ca am vazut ca faceti chestii faine pe acolo. Plus ca am promis ca dau si o Prodlacta cu prima ocazie, eu nu am uitat. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Lacul Vulturilor 16.11.2013

 

Multumesc de participare la aceasta iesire in natura, va mai astept in Prahova

Multumesc si eu pentru invitatie si poze. A fost o iesire foarte faina, traseu foarte fain. La urmatoarea iesire luam si tablele cu noi... ca pensionarii... :old

Asteptam si filmarile...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Lacul Vulturilor 16.11.2013

 

Foarte tare! Fain montajul! :))) Asteptam si restul, din studiourile de la HollyOffroadWood! Dar mai usor cu trucajele, va rugam! :ha:

Ca mistificarea cu "frica in san" la Pajero... Asteptam si filmarea de acolo cand au intrat Patroalele cu scandal, comparativ cu finetea cu care au trecut Pajeroasele. :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Lacul Vulturilor 16.11.2013

 

Salut,

 

Azi a doua parte a filmarilor ....

 

 

Daca am timp, la noapte, o sa fac si ultima parte si cea mai interesanta. Ramane-ti pe receptie.

 

Weekend placut !

"Imaginaţia este mai importantă decât cunoaşterea. Cunoaşterea este limitată. Imaginaţia înconjură lumea" – Albert Einstein
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Lacul Vulturilor 16.11.2013

 

optimuse,acu vazui ca ai autobuzu la vinzare!!!:al da ce-ti casuna pe finetea de pajero?? varianta de care vorbesti o fi vreun ghertoi de patrol y60?!:ha: ca mie o pasarica asa mi-a soptit.:grin: da poate era beata....:x

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Lacul Vulturilor 16.11.2013

 

Am avut un cosmar... dar acum mi-a trecut. De fapt, incepuse sa-mi treaca dupa cateva zile dupa ce am postat anuntul... Iar sambata trecuta cand am vazut ce masina buna am, mi-a trecut de tot. Duminica expira anuntul pe autovit, si va expira si aici. Si nu, nu vroiam sa cumpar Patrol. Sau nu acum. Era o idee... de viitor, si atat. Pasarica aia nu ti-a zis tot. :wink: Sau ti-a zis numai ce a vrut ea, ca asa-s pasaricile de Patroale. :ha: Acum aveam alte planuri, dar se pare ca nu se potrivesc lucrurile.

Am vrut sa ma las de offroad, dar nu se lasa offroadul de mine. :grin:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Lacul Vulturilor 16.11.2013

 

Si azi, postam ultimele episoade:

 

Episodul 3:

 

 

Episodul 4:

 

 

Vizionare placuta !

Florin Bogdan

Editat de Yonutz
"Imaginaţia este mai importantă decât cunoaşterea. Cunoaşterea este limitată. Imaginaţia înconjură lumea" – Albert Einstein
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: Lacul Vulturilor 16.11.2013

 

Abia ieri am vazut episoadele 3 si 4. Ce sa zic, pe la episodul 3 m-au podidit lacrimile, la un moment dat, de cata emotie m-a cuprins in urma multumirilor voastre... :ha:

Florine, tot respectul pentru efortul de a monta filemele!

Poate mai prindem o sambata faina luna asta, pana se termina sezonul. :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare