Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

locuri de joaca pt 4x4 pe langa Bucuresti ?


zurlyro

Postări Recomandate

Salutare,

 

sunt proaspat posesor de samurai (primul meu 4x4 "adevarat", nu SUV) si as vrea sa ies cateva ore pe langa Bucuresti la o imprietenire cu masina. Asa, de final/inceput de an :grin: din ianuarie planuiesc ture mai lungi.

Am: experienta putina in off road, anvelope profil simex bune, rapoarte modificate, body lift de 5.

NU am (inca): troliu, sufe, compresor si probabil multe altele la care nu ma gandesc acum.

 

1. Are cineva chef de o iesire scurta zilele astea, in conditiile de mai sus? :grin: Daca da- dati-mi va rog semn la 0743.884.244. :tk

2. Puteti recomanda ceva locuri/zone adecvate in jurul capitalei pt a testa masina in regim lejer? Vom fi 2 persoane si o singura masina.

 

Daca exista deja un astfel de topic - sorry anticipat. Nu l-am dibuit.

 

La multi ani va doresc si un 2014 mai bun si mai plin decat vi-l imaginati!

Sent from somewhere out of the office.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: locuri de joaca pt 4x4

 

Locuri ar fi ...insa ti-am recomanda asa ...nu merge singur in offroad (o singura masina)...indiferent unde te-ai duce. Sau daca te mananca, n-ai decat dar macar ia cateva numere de telefon ale baietilor din comunitate ...ptr ca la un moment dat s-ar putea sa ai nevoie de ele ...sa-i intrebi pe baieti ...ce mai fac, cu ce se mai ocupa, etc ... :grin:

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: locuri de joaca pt 4x4

 

Multumesc frumos.

Nu mai stiu pe nimeni de pe aici, asa ca primul numar l-as putea avea de la... tine.? :grin: pe PM, normal.

Oricum, apelez la altii doar daca arde tare, incerc sa ma descurc singur in principiu.

Sent from somewhere out of the office.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: locuri de joaca pt 4x4

 

bun venit in clubul celor zdruncinati sanatos de Smurai !!!!1:j:j:j

 

nu stiu care este regimul gropii de la frunzanesti..., stiu ca apartine celor de la tiger acolo e un loc bun.....

eu mai merg in asa zisa delta argesului zona Teghes, este si o padure acolo, poate facem o iesire in primele zile din ianuarie

the new rambler
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: locuri de joaca pt 4x4

 

sunt si eu interesat de o iesire de incepatori pe langa Bucuresti. Daca se organizeaza ceva la inceputul lunii, ma bag si eu.

 

Alex

 

pe 1 ianuarie cred ca o sa fim """ sensibili la fiola"""" vorbim pentru 2 sau 3.01 20014....

La Multi Ani !!!!!!!

the new rambler
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: locuri de joaca pt 4x4

 

Aveti rabdare ...ca in ianuarie se face dezlegarea de la beutura ... or sa anunte baietii care organizeaza...

 

@zurlyro

Ai numerele mele pe PM ...cu mentiunea ca in primele zile din an o sa fiu putin mai greu de gasit.

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare