Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

La Multi Ani 2014!


Max

Postări Recomandate

Re: La Multi Ani 2014!

 

Multumim de urari!

 

Sanatate si toate bune tuturor, alaturi de familiile voastre!

 

Iar 2014 sa aduca pentru impatimitii off-road-ului cit mai multe iesiri la... noroaie, cit mai multi bani in punga pentru "tocmitu'" "acareturilor" si cit mai putine planetare, overfendere, tobe, LSD-uri, trolii... (si alte asemenea table ruginite) stricate! Cit mai multa vaselina-n borcane, WD40 si alte licori preferate, si cit mai putine ciocane peste des'te!

 

LA MULTI ANI CU SANATATE!!!!

........ A Woman's Rule of Thumb: If it has tires or testicles,You're going to have trouble with it. ......... :2dr

... For men: Any hobby with tits or wheels will leave you broke...:h5

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: La Multi Ani 2014!

 

Zeama de varza este mai buna .LA MULTI ANI Dragos

 

Intr-adevar zeama de varza te trezeste dupa betia de vin sau bere, dar dupa tarie se recomanda castraveti in otet. Pe unii zeama de varza ii imbata la loc. Sa vezi rusii sau cei din tarile fostei Uniuni cum baga vodca cu castraveti murati ca sa nu se imbete sau....sa nu faca doua drumuri. Am avut noroc anul asta, a pus soacra-mea si varza murata si castraveti in otet. Mi-e suficient s-o vad pe ea, la cat e de acra...La multi ani, fratilor, pe 2014! La cat mai putine piese schimbate...:banana::ypu:pt:cort:as:4079862908::k:1100643094::top

Editat de shinobi
mmmm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare