Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Intalnire Pajero Sport - 2014


Optimus

Postări Recomandate

Re: Intalnire Pajero Sport - 2014

 

Ia sa incercam din nou.

 

Aici trecusem. Bine ca nu a avut cine sa ma filmeze sa ma fac de ras.

[video=youtube_share;lJoMpZ1-nkU]

 

Dar a doua oara nu am mai scapat :)

[video=youtube_share;ZtqN-tLnqgY]

 

Mi-am luat rusinea ...

Editat de Yonutz
Tel: 0724998458
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 79
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: Intalnire Pajero Sport - 2014

 

... mi-a placut enorm, dar nu as spune ca m-as baga si la trasee mai grele.

Lucian, daca pui si troliu cum ai de gand, te poti baga fara emotii. Traseul a fost lejer comparativ cu ce poate masina asta.

Eu personal nu aveam de gand sa bag vreodata masina asta la genul asta de offroad, vreau sa o tin de strada "usor imbunatatita", dar daca tot am ajuns pe acolo, am fost foarte placut surprins de cum s-a comportat asa cheala si damblagita la suspensie si gume.

In plus, a fost si o experienta noua, sa fac offroad cu benzinara si cutie automata, ca n-am mai tinut piciorul pe frana in offroad din 2009 pana in 2014, cat am tinut sambata si duminica. Recunosc ca a fost mai comod, dar parca la offroad adevarat as prefera un diesel cu cutie manuala, cum am mai zis (chiar daca nu-mi plac dieselurile :grin:).

Oricum, e greu pana prinzi gustul, ca apoi... :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnire Pajero Sport - 2014

 

Frumos! Imi pare rau ca nu am ajuns si eu.

 

Scapasem de la spital duminica, dar am ajuns in zona Valenii de Munte -> Batrani abia pe la 3-4 dupa masa (nemancat, asa ca am mai pierdut timp si mancand).

 

Nu am avut semnal ptr mobil in zona si am incercat sa dau de lume prin statie, dar nu am primit raspunsuri (banuiesc ca erati prea departe).

 

Pana la urma am ramas in Batrani si nu am mai iesit pe coclauri ca era deja tarziu (doar un drum scurt pana la o livada de pruni din apropiere).

 

Oricum, zona e misto, am inteles ca si in partea unde am fost eu sunt multe forestiere si trasee misto de facut cu masina.

"You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist." Nietzsche
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare