Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Polaris RZR pareri?


Postări Recomandate

Re: Polaris RZR pareri?

 

- fiabil dar foarte gurmand, merge in ture, zgomot deranjant, piese de schimb scumpe....nu recomand

Suzuki Jimny , Ironman suspension
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Polaris RZR pareri?

 

Am eu RZR de mai bine de un an. Este o jucarie pe care ti-o recomand cu toata caldura.

Nu stiu ce inseamna gurmand pentru colegul revo sau piese scumpe... comparativ cu ce?

Cu RZR-ul vei urca si vei trece acolo unde nici nu visezi sa ajungi cu masina iar factorul de fun este la cote extreme :grin:

We need to dream!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Polaris RZR pareri?

 

Caut de cateva zile pe internet diverse....dar gasesc putine

 

 

M-ar interesa site-uri de vanzari in strainatate specializate in vanzarea lor "second" In tare se gasesc maxim 4-5 buc. de vanzare (cel putin pe unde am cautat eu) second hand. Eu caut ceva in jurul valorii de 8000 euro...

 

Poze domnule daca ai cu al tau personal si diverse sfaturi in legatura cu achizitia unuia second hand sunt bine venite.

 

 

 

In legatura cu consumul nu stiu ce sa zic....eu am un Patrol care nici in gluma nu consuma sub 17-18 litri.....Nu prea cred sa se aproprie de astfel de valori un motor de 800Cc indiferent de turatii.....si mod de folosire, Tinand cont ca e de 4 ori mai usor decat patrolul si nici nu trebuie sa invarta roti de 33"....dar oricum comparatia este deplasata. :bx

 

 

Repet, orice sfat e bine primit.

 

 

Toate cele bune

 

Bogdan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare