Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

ENFO 4x4 2014– Expozitia Nationala de Fotografie Off-road 4×4 !


RazvanGTC

Postări Recomandate

Re: ENFO 4x4 2014– Expozitia Nationala de Fotografie Off-road 4×4 !

 

Fratilor, iar iese scandal ?????

 

Deja este o obisnuinta ca la fiecare actiune pe care o organizez / organizam sa iasa si scandal. Recunosc ca un pic de contre sunt benefice pentru popularizare, dar chiar nu as vrea ca lumea sa se supere prea tare din nimic.

 

Legat de alegerea castigatorilor, pot sa va spun ca pozele s-au scos din site-ul F64 si s-au incarcat intr-un fisier, fara numele fotografului sau denumirea pozei. Ionut Macri ca si reprezentantul F64 au jurizat la prima vedere. De mentionat ca amandoi fac asta foarte des, deci chiar stiu sa jurizeze.

 

Am fost si eu prezent la jurizare, dar participarea mea a fost minima; nu ma pricep la foto si prin urmare nu m-am implicat.

Sunt convins ca un alt juriu ar alege poate alti castigatori; am vazut cu ochii mei ca alegerea tine si de stare, si de incadrare, si de calitate foto, si de dificultatea realizarii sau uneori de simplitate... Sunt multe criterii si unele sunt evident subiective.

 

La final s-a verificat autenticitatea fotografiilor si s-au contactat fotografii pentru a trimite pozele in marimea originala. S-a constatat atunci ca sunt si fotografi cu 2 sau chiar 3 foto selectate pentru ENFO 4x4.

 

Ce trebuie sa retinem este implicarea unor oameni in acest proiect si popularitatea de care se bucura.

 

 

Invit pe cei dornici sa vada fotografiile si sa stea de vorba pe marginea lor la vernisajul de deseara.

 

Deconspir si o surpriza: dupa vernisaj, la cafeneaua F64 din aceeasi locatie, vom avea o seara in ton cu vremea de afara: palinca si produse traditionale romanesti, intre care si fasole cu ciolan si sarmalute.

 

Va asteptam !!

  • Like 1

GTC Auto: service 4x4 / accesorii off-road

GTC auto SHOP: magazin online de accesorii 4x4

 

www.gtcauto.ro / www.shop.gtcauto.ro / www.gtcmotorsport.ro

razvancirap@gtcauto.ro / 0723.541.851

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 54
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: ENFO 4x4 2014– Expozitia Nationala de Fotografie Off-road 4×4 !

 

a fost un eveniment curat si cuminte sau cu minte. sigur, nu poti multumi pe toti. daca faci 3 milioane de expo cu 9 milioane de catigatori, vor fi 2,3 tipi care vor intreba de ce poza lor nu e in carti. a fost un eveniment frumos organizat de F64 cu GTC MOTORSPORT. din pacate, au venit putini colegi din fenomenul offroad. cred ca au fost mai multi din zona foto. premiile au fost ok si nu au justificat oftica unora. felicitari GTC MOTORSPORT!

sa vedem unde se vor organiza etapele in 2015....in FRAS, sigur.

Editat de shinobi
mmmm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: ENFO 4x4 2014– Expozitia Nationala de Fotografie Off-road 4×4 !

 

Iata si filmuletul vernisajului ENFO 4x4:

 

 

 

 

Inca o data felicitari participantilor la concursul foto si in special celor care au fost selectati sa expuna la ENFO 4x4.

GTC Auto: service 4x4 / accesorii off-road

GTC auto SHOP: magazin online de accesorii 4x4

 

www.gtcauto.ro / www.shop.gtcauto.ro / www.gtcmotorsport.ro

razvancirap@gtcauto.ro / 0723.541.851

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: ENFO 4x4 2014– Expozitia Nationala de Fotografie Off-road 4×4 !

 

Felicitari Razvane pentru concurs,foarte fain filmul :wink:

 

Multumesc Tupare :h5

GTC Auto: service 4x4 / accesorii off-road

GTC auto SHOP: magazin online de accesorii 4x4

 

www.gtcauto.ro / www.shop.gtcauto.ro / www.gtcmotorsport.ro

razvancirap@gtcauto.ro / 0723.541.851

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare