Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Mitsubishi Space Gear 2500 Intercooler, volan stanga


weiwei

Postări Recomandate

Re: Mitsubishi Space Gear 2500 Intercooler, volan stanga

 

Nu are reductor, o stiu ca pe ochii din cap ca mai dau cate o tura din cand in cand cu ea si eu o verific de ulei, apa, etc, ca proprietara nu se pricepe. Are 4x4 cuplabil la buton. Nu are blocante, reductoare sau alte minuni. Da nici nu i-ar folosi. E buna de camping, pescuit si alte activitati de agrement unde trebuie trecute obstacolo de dificultate medie. Uite asa arata, tot verde, dar nu are trapa aia mare. Are 7 locuri si se face pat in spate. Noi o poreclim Supozitorul. Nu prea o foloseste, cred ca ar vinde-o daca i s-ar propune.

libero_04.jpg.9b3628c383c8b8fb4d97ac03294075ef.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

Re: Mitsubishi Space Gear 2500 Intercooler, volan stanga

 

Ma bate gandul sa vand Balena mea. O folosesc zilnic si in oras si afara si e parca pacat de ea sa bag atatia km. Acum am de facut casa si nu am bani sa mai iau inca o masina. Asa ca ma gandesc sa o vand si sa imi iau un SUV sau ceva. Daca cineva este interesat poate sa imi faca o oferta rezonabila. Pot sa mai fac poze la doritori. Acum este incaltata cu jante de aliaj si anvelope BFGoodrich 235/75/15 All Terrain.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mitsubishi Space Gear 2500 Intercooler, volan stanga

 

Pune anunt la mica publicitate, sa nu poluam topicul cu subiectul vanzarii.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 an mai târziu...

Re: Mitsubishi Space Gear 2500 Intercooler, volan stanga

 

Salutam , incurand mai apare in Cluj o astfel de jucarie , un H1 din 2002 4x4. Este aproape identic cu ce ai tu.

Vreau sa o folosesc ca si masina de familie , practic o zi doua pe saptamana, concedii la munte si sa mai trag din cand in cand platforma cu Suzuki-ul pe ea.

Spune-mi te rog consumul mediu la 100-120 km/h in exterior si cel din oras. Asta e singurul lucru care ma ingrijoreaza.

Multumesc,

Bogdan,

Facebook: Suzuki Restore

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

Re: Mitsubishi Space Gear 2500 Intercooler, volan stanga

 

Consumul este viteza din bord careia ii tai un zero. Dupa 28000 km facuti cu ea cam asta este remarca mea. Eu am dat-o si am luat una identica dar pe benzina 2400 16v. Consumul este mai mare acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare