Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Tester diagnoza Isuzu Trooper


Razvan Tesa

Postări Recomandate

Salut,

Incep o noua discutie: ce tester pentru diagnoza este compatibil cu Isuzu Trooper din 2000-2002 diesel?

Ma intereseaza in vederea achizitionarii unuia, am Delphi, Actia 2011 si nu sunt compatibile.

Pe net am gasit ceva, dar ma intereseaza unul compatibil 100%.

 

Va multumesc anticipat si astept parerile voastre!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Tester diagnoza Isuzu Trooper

 

Cu japonezele e problema.

 

Referitor la Isuzu 3.0, era o discutie pe aici, cauta ceva cu "sekta 4jx1" parca.

Cînd te-ai nascut, tu ai plîns, iar altii s-au bucurat. Traieste-ti viata astfel încît, cînd vei muri, toti sa plînga, iar tu sa zîmbesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Tester diagnoza Isuzu Trooper

 

Pot sa iti dau manual daca nu ai.

Pot sa te edific telefonic cu unele chestii atat cat ma pricep.

Pot sa te ajut cu tester in zona Bucuresti. In topic vei gasi cu ce testere am dat noi in acest tip de Isuzu.

 

Nu mai fac nici un fel de reparatii la nici un fel de Isuzu nici macar atunci cand Isus Hristos isi va lua unul. Stiu eu de ce ... :ha:

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Tester diagnoza Isuzu Trooper

 

Manual am gasit pe forum , tester vreau sa cumpar . Am o problema la ventilatorul de la caldura , am scris pe forum si astept raspuns inainte sa o duc la mecanic / electrician.

 

Motorul este tot 4jx1 si dupa ce am citit pe forum am inteles de ce sunt foarte putine la vanzare si multe la dezmembrat :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare