Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Despre calendarul 2015


Postări Recomandate

Salut Max.

Cred ca proprietatea website-ului si forum-ului este a ta, si ca ai dreptul sa faci ce vrei cu ei, chiar sa li inchizi, daca doresti.

Totusi, luând în considerare reactia ta fata de lipsa unui raspuns (in termen de 8 ore! - atat a fost intervalul temporal la care ai postat cele 2 mesaje) mi se pare putin exagerată. Numai de curiozitate,nu ai considerat ca este posibil ca destinatari mesajului tau nu au apucat sa il citeasca (din diferite motive)? Ti era foarte greu,eventual, sa dai un telefon la cine putea da (tie si la toti cei interesati)un raspuns public? Vorbesc despre un telefon dat la un alt pasionat de off road, si nu la un client sau furnizor neglijent fata de obligatii contractuale!!!

Consider aceasta demonstratie de fortă din partea ta total nepotrivită si, sper ca ma însel, dar mi se pare ca aceasta atitudine ostilă ascunde altceva decat grija de a informa urgent sportivi despre calendarul CNOR 2015, daca acest este deja stabilit.

--
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Despre calendarul 2015

 

Salut Mauri,

 

Dupa acest mesaj as fi tentat sa iti raspund exact cu un mesaj de-al tau

 

Dupa acest mesaj cred nu mai voi pierde timpul sa iti explic nimic...

 

Nu voi face totusi asta.

 

Faptul ca administrez acest forum imi ofera avantajul de a stii cine si cand a citit mesajul postat de mine.

Stiu ca oameni care ar fi putut sa imi raspunda aveau suficient timp ca sa o faca daca vroiau.

Era foarte usor sa imi spuna cineva clar "Calendarul competitilonal nu e inca stabilit"

Din pacate, ca si in alte situatii ne-au ignorat.

 

Ti era foarte greu,eventual, sa dai un telefon la cine putea da (tie si la toti cei interesati)un raspuns public?

 

Din pacate mi s-au terminat minutele nelimitate. :grin:

Oare cum ar fi fost in momentul in care un organizator a solicitat promovarea etapei pe forum sa ii fi spus sa sune concurentii ca sa ii invite la competitie? :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Despre calendarul 2015

 

Ok. Cum crezi...

Sti bine, oricum, ca am decis sa nu mai intervin la celalata discutie, unde am zis ca nu iti mai explic nimic, pentru ca consider ca de fapt tu stii extrem de bine diferentele intre rally raid si off road ( chiar in Baia Mare a fost o etapa internationala de raid si cred ca ai dat seama foarte bine despre ce este vorba), dar ai preferat sa faci si tu misto, exact cum fac ceilalti pe care i ai rechemat la ordin...

 

Ciao

  • Like 1
--
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare