Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Caroserie J60


Alin

Postări Recomandate

Nici nu stiu unde sa postez ,la cumparari , la mecanica sau la bancuri.Avand in vedere ce cer , cred ca cel mai indicat ar fi sa postez la bancuri , dar postez aici , la mecanica.

Odata cu trecerea timpului caroseria 60-ului meu a inceput sa se degradeze , avand in vedere ca in martie 2015 implineste 30 de anisori ma gandeam sa-i fac un cadou.Cadoul perfect pentru ea ar fi o operatie estetica (un body nou) sau refacut cel vechi.Are cineva un body "frumos" pentru a mea?

Tot pentru acest an mai am in plan o suspensie noua , troliu cu o bara fata custom , plus alte mici acareturi.Bani sa fie ca de facut sunt multe.

Sunt deschis la discutii si oferte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Caroserie J60

 

Aline, treaba cu caroseria trebuia pusa la sectiunea "Vise" :grin:

O caroserie buna de 60 ar fi ceva de vis...

Are colegul din Chisinau 60-ul ala gri la dezmembrat si as fi vrut sa iau eu sasiul si caroseria dar nu imi permit. E greu si cu transportul.

Bara voi putea face eu... Inclusiv bara spate cu suport de roata de rezerva si canistre vreau sa fac.

Troliu... sunt destule variante... Bani sa fie... :grin:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Caroserie J60

 

tu vrei panourile si toate alea, "ca" caroserie a fost aia de la 62 care nu era mincata de rugina, da' acu' e fier vechi... aia ti-am zis eu s-o iei si o tineam pe undeva, ne descurcam cu ea.

acum doar in germania si la mos craciun mai gasesti alta...

The Climber - V6 4runner 1st gen. on 31x11.5x15 TSL SX, T-Max 9500

4x4MANIA is where we are !!!

“ It doesn't matter how slowly you go, as long as you don't stop. ” — Confucius.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: Caroserie J60

 

tu vrei panourile si toate alea, "ca" caroserie a fost aia de la 62 care nu era mincata de rugina, da' acu' e fier vechi... aia ti-am zis eu s-o iei si o tineam pe undeva, ne descurcam cu ea.

acum doar in germania si la mos craciun mai gasesti alta...

 

Era mancata si aia , doar sti ca am fost sa o vad , am luat de pe ea ce mi s-a parut mai bun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • 4 luni mai târziu...

Re: Caroserie J60

 

Klexx,imi trebuie haionul cu tot cu luneta , le mai ai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

Re: Caroserie J60

 

Salut Adrian , este apetisanta dar foarte departe.Ma gandesc un piculetz la variante.Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 ani mai târziu...
Re: Caroserie J60

 

tu vrei panourile si toate alea, "ca" caroserie a fost aia de la 62 care nu era mincata de rugina, da' acu' e fier vechi... aia ti-am zis eu s-o iei si o tineam pe undeva, ne descurcam cu ea.

acum doar in germania si la mos craciun mai gasesti alta...

 

Bre ,in germania nu cred ca este , dar a venit mos craciun si a adus-o pe a lui.Treci pe la mine sa vezi minunea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

 

Bre ,in germania nu cred ca este , dar a venit mos craciun si a adus-o pe a lui.Treci pe la mine sa vezi minunea.

 

Cum ma intorc in tara trec pe la tine. Abia astept s-o vad.

The Climber - V6 4runner 1st gen. on 31x11.5x15 TSL SX, T-Max 9500

4x4MANIA is where we are !!!

“ It doesn't matter how slowly you go, as long as you don't stop. ” — Confucius.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare