Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Club Toyota Landcruiser?


Max

Postări Recomandate

Nu e nimeni dispus ca sa infiinteze un club Toyota Landcruiser in Romania?

 

Ar fi interesant de a organiza niste intalniri specifice asa cum fac si colegii de la Jeep sau Landrover.

 

Eu pot sa ofer sprijin online punand la dispozitie domeniul http://www.tlcro.ro plus promovarea de aici bineinteles.

Editat de Max
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Club Toyota Landcruiser?

 

Putem stabili o intalnire anuala sau bianuala......de iarna si de vara.

 

 

Dar inainte de a stabili intalniri si asa mai departe ar trebui cat de cat sa ne reunim in plan virtual!

Editat de woodoo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Club Toyota Landcruiser?

 

Ai dreptate Max si eu sunt de acord cu ideea,au fost ceva incercari usoare prin Bucuresti dar nimic concludent.

Pai Nessum,Astral,Gabi Diaconul,eu,si multi alti nu cred ca ar refuza asa ceva

Membru club GTC Motosport:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Club Toyota Landcruiser?

 

nu mai bine faceti vreo 2-3 intruniri si apoi vedeti si de club, daca merita? ca in virtual toti vrem. hai sa vezi si in realitate.

The Climber - V6 4runner 1st gen. on 31x11.5x15 TSL SX, T-Max 9500

4x4MANIA is where we are !!!

“ It doesn't matter how slowly you go, as long as you don't stop. ” — Confucius.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Club Toyota Landcruiser?

 

nu mai bine faceti vreo 2-3 intruniri si apoi vedeti si de club, daca merita? ca in virtual toti vrem. hai sa vezi si in realitate.

 

:g

Hai sa vedem , i'm on.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Club Toyota Landcruiser?

 

Uite ce raspuns am primit in 2013 de la Marius:Ccitat Postat original de Sabau Gigel Vizualizare Mesaj

Daca am toyota pot sa particip si eu.

Daca iti cumperi LR sau RR. Cred ca scrie clar in titlu. Intalnirea Toyota cred ca Max o organizeaza. Altfel ne vedem pe la diverse alte intalniri, cupe, concursuri.

Membru club GTC Motosport:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Club Toyota Landcruiser?

 

Uite ce raspuns am primit in 2013 de la Marius:Ccitat Postat original de Sabau Gigel Vizualizare Mesaj

Daca am toyota pot sa particip si eu.

Daca iti cumperi LR sau RR. Cred ca scrie clar in titlu. Intalnirea Toyota cred ca Max o organizeaza. Altfel ne vedem pe la diverse alte intalniri, cupe, concursuri.

 

Gigele, pentru acuratete, e vorba de discutia asta: http://forum.club4x4.ro/showthread.php?76223-Intalnirea-anuala-a-pasionatilor-LR-RR-2013

 

Daca iti cumperi LR sau RR. Cred ca scrie clar in titlu. Intalnirea Toyota cred ca Max o organizeaza. Altfel ne vedem pe la diverse alte intalniri, cupe, concursuri.

 

Fiind vorba de Intalnirea Anuala a Clubului (LROCR), este singurul eveniment la care nu primim alte marci. Toate celelalte evenimente organizate de club sunt deschise oricarui doritor (cred ca sunt mai multi care pot confirma acest lucru).

 

In aceeasi idee, daca voi vrea sa particip la o intalnire Toyota (si cred ca mi-ar placea acest lucru), va trebui sa "mituiesc" un toyotist sa ma ia si pe mine:grin:

It's not a "Jeep thing" it's the real thing ....LAND ROVER ! icona%20(200).gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Club Toyota Landcruiser?

 

Gigele, pentru acuratete, e vorba de discutia asta: http://forum.club4x4.ro/showthread.php?76223-Intalnirea-anuala-a-pasionatilor-LR-RR-2013

 

 

 

Fiind vorba de Intalnirea Anuala a Clubului (LROCR), este singurul eveniment la care nu primim alte marci. Toate celelalte evenimente organizate de club sunt deschise oricarui doritor (cred ca sunt mai multi care pot confirma acest lucru).

 

In aceeasi idee, daca voi vrea sa particip la o intalnire Toyota (si cred ca mi-ar placea acest lucru), va trebui sa "mituiesc" un toyotist sa ma ia si pe mine:grin:

 

Am spus-o ca asa ar trebui sa avem o intalnire numai a toyotistilor cum au cei de la LR si RR,nu ca nu au vrut sa ma primeasca

Membru club GTC Motosport:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Club Toyota Landcruiser?

 

Max, in 2006 a fost la Sighisoara, cu filtrul de sub masina :tr au trecut ceva ani si parca ieri a fost. :grin:

in 2007 a fost cu tarusii si cu banda si ambreiajul cu coca cola la tine :grin:

The Climber - V6 4runner 1st gen. on 31x11.5x15 TSL SX, T-Max 9500

4x4MANIA is where we are !!!

“ It doesn't matter how slowly you go, as long as you don't stop. ” — Confucius.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Club Toyota Landcruiser?

 

Max, in 2006 a fost la Sighisoara, cu filtrul de sub masina :tr au trecut ceva ani si parca ieri a fost. :grin:

in 2007 a fost cu tarusii si cu banda si ambreiajul cu coca cola la tine :grin:

 

Ai dreptate...

Am mai imbatrianit si uit... :old

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 luni mai târziu...

Re: Club Toyota Landcruiser?

 

Din aducere aminte, de pe forumul celălalt: "... zona Sibiului...", "..... acum că locația a fost stabilită, nu stabiliți și o dată, dar secolul ăsta?".

Deci? 👂

AJUNGE!

Bunul simț ar trebui să fie de ”common sense”!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 luni mai târziu...
  • 11 luni mai târziu...

Re: Club Toyota Landcruiser?

 

Infiintarea unui Club Toyota este altceva decat o intalnire a pasionatilor marcii Toyota, deci v-am creat un topic dedicat acestei intalniri, aici :

http://forum.club4x4.ro/showthread.php?93970-Land-Cruiser-Fest-2017-First-edition

 

:h5

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare