Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Lada Niva 1.7i, prima mea mașină 4x4


alex99NTU

Postări Recomandate

Re: Lada Niva 1.7i, prima mea mașină 4x4

 

Gata, te-ai plictisit de ea si ai "mutat-o" pe OLX la vinzare? .... Sper sa ajunga pe mina unui psionat.

 

Imi place cum specific stilului romanesc trebuie sa aratam cu degetul tot timpul si sa "comentam" decizia altora. Fiecare are dreptul sa ia propriile decizii privind lucrurile pe care le are. Din pacate nu am putut posta masina pe Forumul CLUB 4x4 pentru a asigura o intaietate membrilor forumului datorita numarului mic de mesaje, astfel a trebuit sa aleg alta metoda.

Si in privinta urmatorului proprietar, sper sa pastreze masina in starea in care am pastrat-o si eu timp de aproape 3 ani si sa fie la fel de "pasionat" cum spuneti si voi aici :wink:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Lada Niva 1.7i, prima mea mașină 4x4

 

Poate vroia sa spună ca daca erau mai multi pasionati si erau si iesiri cu ele, nu o mai vindeai.

Din pacate e o activitate de grup offroadul asta, fără grup masina e doar un fier mort.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Lada Niva 1.7i, prima mea mașină 4x4

 

daca imi dai mie masina gratis :) promit sa am grija de ea:) si nu va fi dezmembrata mai mult ca cea pe care am avut-o :):):)

si mai promit ceva:) o voi baga in campionat fara nici un comentariu si va merge numa prin noroaie si uneori rar pe la mall ,iarna cand alealalte nu prea se descurca:):):)

da o primesc gratis ca bani nu mai am :)

Editat de Astral
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

Re: Lada Niva 1.7i, prima mea mașină 4x4

 

Salutare!

 

Masina a ajuns la mine, cel mai probabil dupa ce reusesc sa ies prima oara cu ea in teren ii voi deschide si un nou topic.

Pana atunci, pentru ca inca e cald afara, stiti cumva de unde pot achizitiona un presostat/senzor de presiune freon pentru Niva?

 

Numai bine :cl

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare