Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Proiect a doua viata - Luaz 969m


Cobrasss

Postări Recomandate

  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: Proiect a doua viata - Luaz 969m

 

Va salut pe toti si se pare ca dupa ce am terminat proiectul a doua viata la nissan patrol, o plecat si masina, dar acuma o sa va prezint o alta masina tot din categoria nemuritoare, dar varianta mai mica si aceasat fiind LUAZ 969M, nu stiu cati stiti despre ea si cati ati auzit dar va zic eu ca se descurca fenomenal in offroad, chiar si extrem. Asa ca mi-am luat una care nu mai avea mult si pleca la fier si i-am oferit adoua viata la care nu mai spera nici vechiul proprietar.In imaginile de mai sus este varianta initiala cumpararii si o sa vedeti pe urma ce modificari a suferit.

Editat de Astral
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Proiect a doua viata - Luaz 969m

 

Cred ca stii la ce te bagi. Masina merge foarte bine in teren dar calitatea multor piese cam lasa de dorit. Daca ai nevoie de vreun sfat sau piese de schimb, mai am ceva legaturi.

Spor la treaba !

ARO, oriunde, oricand...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...

Re: Proiect a doua viata - Luaz 969m

 

Multumesc de intentie,proiectul este aproape de final si am majoritatea pieselor care leam auds din prin republica moldova si ucraina.

cam in stadiul acesta este masina acuma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

Re: Proiect a doua viata - Luaz 969m

 

Felicitari! Arata bine si sunt sigur ca la final va arata demential!:wink:

Asteptam mai multe poze cu proiectul.

 

Apropo. Banuiesc ca o izolezi pe dedesubt. Ce produs din multitudinea de producatori vei volosi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 luni mai târziu...
  • 2 ani mai târziu...
Buna seara! Oare ma puteti ajuta cu cateva informatii legat de intretinerea, repararea si eventual modificarea unui LUAZ? Nici masina mea nu e intr-o stare perfecta, lipsesc cateva piese dar nu stiu exact ce anume.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare