Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Ajutor de sarbatori - mama cu semi-pareza si 3 copii...Targoviste


smihai

Postări Recomandate

Salut.Fac un apel pentru toti colegii care vor sa ajute de sărbători.Va prezint pe scurt cazul.O mama de 27 de ani,in urma unui accident vascular a ramas cu o semipareza pe partea dreapta,sotul a parasit o,a ramas cu 3 copii,unul de 9 luni,unul de 3 ani iar altul de 6.Am fost la fata locului si n au de niciunele.copiii nu au haine,n au mâncare,casa are găuri peste tot,n au căldură,n au frigider.Mai pe scurt n ai nimic.Eu am dat cazul in ziar,am anuntat crucea rosie,vor primi niste alimente si probabil o suma de bani.Daca vreti sa ajutati cu orice,sunteti bineveniti.Târgoviste este la maxim 60 de min de bucuresti,si maxim 45 de min de ploiesti .

Nissan Patrol k260 SD33T:tr

Suzuki Vitara 1.6 8V

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Ajutor de sarbatori - mama cu semi-pareza si 3 copii...Targoviste

 

Gasim o duba ceva pt transport lemne de la comuna berceni catre locatia cu pricina?pt duminica asta ?

Editat de crystyy
Ssangyong Rexton si Nissan patrol y61 scurt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Ajutor de sarbatori - mama cu semi-pareza si 3 copii...Targoviste

 

Salut baieti.Eu weekendul asta nu sunt in localitate.ieri am fost acolo mai multi,i am ajutat sa si faca curat,le am cumparat parchet placi de rigips si vată din aceea de izolat.de lemne am facut rost,luni cumpărăm soba si luam masuri pt geamuri si usi de termopan.

Nissan Patrol k260 SD33T:tr

Suzuki Vitara 1.6 8V

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare